Marczak i Obłuski wzmocnią Polonię? Dąbrowski wraca na K6!

Polonia po słabym sezonie przymierza się do walki o awans. Pierwsze transferowe doniesienia wskazują na wzmocnienie linii ofensywnej. 

Mariusz Marczak
Mariusz Marczak (fot. cozadzien.pl)

Najskuteczniejszym strzelcem Polonii był Krystian Pieczara, który w poprzednim sezonie strzelił 10 goli. Po tym jak spółka przejęła zażądanie pierwszym zespołem zapowiedziano wzmocnienia zawodnikami z Mazowsza.

Pierwszym ma być Zbigniew Obłuski, który w brawach Pilicy Białobrzegi trafił cztery bramki więcej od Pieczary. Drugim ma być podobno najlepszy strzelec III ligi łódzko-mazowieckiej Mariusz Marczak (17 goli). Najlepszy strzelec Broni Radom rozwiązał dziś kontrakt i według oficjalnej strony „Broniarzy” zawodnik otrzymał z innego klubu lepszą ofertę. Nie bez znaczenia dla samego zawodnika był też fakt, że „Mario” będzie grał bliżej rodzinnej Ostrołęki. O tym gdzie ostatecznie trafi, na razie na prośbę zawodnika nie możemy informować. Marczak wystąpił w 67 meczach ligowych, sparingach i pojedynkach pucharowych Broni. Zdobył w nich 40 goli i zaliczył aż 80 asyst.

Dwukrotny król strzelców III ligi był już raz przymierzany do II-ligowej Polonii. Mamy nadzieję, że jeśli ta pogłoska jest prawdziwa negocjacje znajdą szczęśliwy finał. Z naszych źródeł to nie koniec ciekawych nazwisk przy K6…

Stanowisko asystenta Igora Gołaszewskiego powinien objąć Jacek Dąbrowski, lewy pomocnik, który z Polonią zdobywał w 2000 roku mistrzostwo Polski.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Marczak i Obłuski wzmocnią Polonię? Dąbrowski wraca na K6!

Dodaj komentarz