Snajper z Białobrzegów w Polonii

„Gazeta Wyborcza” dotarła do pierwszego znaczącego transferu „Czarnych Koszul”. Słaba skuteczność zawodników Polonii może zostać rozwiązana przez Zbigniewa Obłuskiego

Zbigniew Obłuski
Zbigniew Obłuski (fot. bialobrzegi24.eu)

Skończyła się umowa ze Zbyszkiem i pomimo, że chcieliśmy go u nas zostawić, to oferta jaką otrzymał z Polonii Warszawa, była dużo wyższa – stwierdził Jacek Kacprzak, prezes Pilicy, w przeszłości występujący w czarnym trykocie.

Były już napastnik Pilicy Białobrzegi w poprzednim sezonie zdobył 14 goli. W spotkaniu przy K6 Obłuski strzelił nam hat tricka.  – To było coś niesamowitego. Kiedy zdejmowałem Zbyszka pod koniec pojedynku, to miejscowi kibice oklaskiwali jego wyczyn na stojąco – mówił „GW” po tamtym meczu trener Arkadiusz Modrzejewski.

W przeszłości 28-latek występował w SEMP-ie Ursynów, Mszczowiance Mszczonów, Pelikanie Łowicz, Amurze Wilga, KS Piaseczno i Sparcie Jazgarzew.

W poprzednim sezonie w barwach Polonii występował Kamil Tomas – obrońca, grający z Obłuskim w Pilicy.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz