Wszyscy na mecz z ŁKS-em. Transmisje. Unikatowe foto sprzed lat

Już w niedzielę najważniejszy mecz sezonu. O godzinie 18:00 gramy z ŁKS. Na tym meczu musimy być bez wyjątku, goście wykupili już 400 biletów, a będzie ich jeszcze więcej.

Widzimy się minimum 15 min przed meczem! WSZYSCY DO MŁYNA !!! rozsyłajcie dalej – zapraszają grupy kibiców „Czarnych Koszul”.

Ultras Enigma przygotowuje pokaz na uczczenie dziesięciu lat przyjaźni z kibicami Ligallo Fondo Norte Real Zaragoza. Pomóc możecie wpłacając na konto: 89 1160 2202 0000 0002 1831 8363 (w tytule: oprawa z LFN)

Transmisja będzie na PTSportowa.pl. Start 17:55. Kibiców, którzy nie mogą przybyć na sobotni mecz ŁKS-em Łódź (3 maja, godz. 18.00) zachęcamy również, wspólnie z Emeriten Gangiem, do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z ŁKS-em Łódź, wyślij SMS o treści MECZ.0305 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z ŁKS-em Łódź, wyślij SMS o treści MECZ. 0305 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.
Polonia - ŁKS w 1921 (fot. Tadeusz Gebethner)
Polonia – ŁKS w 1921 (fot. Tadeusz Gebethner)

Tą unikalną fotografię publikujemy jako pierwsi! Łódzki Klub Sportowy to najstarszy wciąż istniejący rywal Polonii. Na uwagę zasługuje fakt, że drużyny rywalizują ze sobą regularnie od blisko stu lat. W pierwszych historycznych rozgrywkach Mistrzostw Polski w 1921 roku uczestniczyło jedynie pięć zespołów, z czego cztery istniejące do dziś: MKS Cracovia SSA, Polonia Warszawa, Warta Poznań i ŁKS. Mecz, z którego pochodzi zdjęcie, wygraliśmy 1:0 (18 września 1921, Agrykola), a całe rozgrywki Polonia zwieńczyła zdobyciem wicemistrzostwa kraju.

Nie mielibyśmy nic przeciwko powtórzeniu w niedzielę wyniku sprzed 94 lat! Fotografia odkopana przez Historyków Dumy Stolicy i pokolorowana przez fan page Tadeusz Gebethner.

Źródło: własne / Emeriten Gang / PTS / Enigma

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

13 thoughts on “Wszyscy na mecz z ŁKS-em. Transmisje. Unikatowe foto sprzed lat

  1. Hej. Mam kilka Pytan i sugesti. Po pierwsze czy ten caly comarch nam duzo daje? Uda sie wyjsc z zadluzenia ipodniesie budzet? Na poczatku Myslalem ze konko to dobry wybor ale w tej chwili jakos nie bardzo jestem przekonany . Przydalka by sie jakas zmiana na tym stanowisku.

  2. Kolega raczy żartować? Przeca tam pewnie coś między 8-10 tyś. na miesiąc wchodzi. O wyjściu z zadłużenia Majewski mówił w wywiadzie. Się nie da – mówią, że nie umieją tego wyzerować. Końko to miły facet, ale na pewno nie wykrzesa z drużyny więcej. Podmianki nie będzie, bo hajsu nie ma na to! Czekamy na Engela raczej, bo Olczak nie zrobi nic ponad to co jest teraz.

  3. Zgadzam się z „chudym” POLONIA WARSZAWA PONAD WSZYSTKO !!! :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: WSZYSCY NA MECZ!!! :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar:

  4. Szkoda, ze kolegów nie było jak „wadze” potraktowały trenera Dziewickiego. Ale to już historia. Liczę tylko na honor co niektórych jak olczak. Spartolił wszystko to się może honorem uniesie i poda sie do dymisji. Może czas na młodych jak Wy koledzy.

Dodaj komentarz