Dokumenty licencyjne w MZPN-ie. Piłkarze zapraszają na mecz z ŁKS-em

Kamil Majewski poinformował dzisiaj o tym, że MKS złożył dokumenty do uzyskania licencji na grę w III lidze w przyszłym sezonie. 

Kamil Majewski
Kamil Majewski (fot. Kwikster / dumastolicy.pl)

W dniu dzisiejszym dyrektor administracyjny MKS Polonia Warszawa Kamil Majewski złożył w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej komplet dokumentów niezbędnych do przyznania licencji na grę w III lidze w sezonie 2015/2016. W świetle wielu insynuacyjnych doniesień o problemach finansowych klubu warto odnotować, że do wniosku dołączone zostały zaświadczenia o niezaleganiu z jakimikolwiek płatnościami wydane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Urząd Skarbowy. Formalne warunki na III ligę spełnione. Teraz pozostaje spełnić te sportowe – czytamy na oficjalnym fan page akademii MKS Polonia Warszawa. 

A jeśli już przy nich jesteśmy, to piłkarze „Czarnych Koszul” przygotowali filmik dla kibiców. Zachęcają wszystkich polonistów do pojawienia się na meczu Polonia – Łódzki Klub Sportowy i gorącego dopingu.

Na koniec komunikat – prośba, od jednego z naszych fanów. Jeden z kibiców Polonii Warszawa pozbywa się wielu unikalnych pamiątek związanych z klubem. Są to szaliki wydane na uczczenie niektórych wydarzeń (Światła Miasta, Inauguracja Głównej, 100-lecie) jak i koszulki meczowe piłkarzy, zarówno z III ligi jak i z Ekstraklasy. Stoisko to będzie wystawione wyłącznie przed meczem z ŁKS, więc to jedyna okazja. Koszulki zawodników takich jak Yahiya Diemé, Dominik Lemanek, Adrian Ligienza, Edgar Çani  i innych czekają na nabywców.

Źródło: własne / MKS Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Dokumenty licencyjne w MZPN-ie. Piłkarze zapraszają na mecz z ŁKS-em

Dodaj komentarz