Cichowski czuje się lepiej. Polonia nie zagra pucharu na Ursusie?

Po sobotnich wydarzeniach, które dotknęły Konrada Cichowskiego po ligowym meczu wyjazdowym Polonii z Ursusem władze „Czarnych Koszul” rozważają możliwość niezagrania z „Traktorkami”.

Konrad Cichowski
Konrad Cichowski (fot. Lugher / dumastolicy.pl)

Razem z dyrektorem Pawłem Olczakiem podjęliśmy decyzję o tym, że nie chcemy grać w środę w Ursusie – powiedział „Gazecie Wyborczej” kierownik Polonii Kamil Majewski. – Jeśli na meczu znów będzie tylko 10 ochroniarzy, to nie będziemy czuć się tam bezpiecznie. Dlatego jeszcze w poniedziałek napiszemy pismo do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i zaproponujemy przeniesienie meczu na inny stadion – albo nasz, albo neutralny – dodaje Majewski.

Majewski powiedział „Gazecie” również o tym jak czuje się popularny „Cichy”. – Konrad czuje się dobrze. Był w szpitalu, na szczęście większych obrażeń nie odniósł. Ale strachu się najadł – powiedział kierownik „Czarnych Koszul”.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz