Comarch na dłużej w Polonii

Według informacji „Gazety Wyborczej” sponsor, który miał dziś zostać ogłoszony przez Polonię, to krakowski Comarch. 

Andrzej Krajewski
Andrzej Krajewski (fot. Oiolosse / KSP FB)

Krakowski potentat systemów informatycznych wspierał Polonię w 2014 roku. Później umowa była przedłużona o rok, czyli do końca 2015 roku.

W środę popołudniu Polonia ogłosi kolejne jej przedłużenie. I znów o rok (nowa umowa wejdzie w życie na początku 2016 roku), ale już na innych zasadach – dla stołecznego klubu dużo korzystniejszych. Według informacji „Wyborczej” Comarch zdecydował się wybrać najwyższy oferowany przez Polonię pakiet sponsorski i zainwestować w nią w roli sponsora strategicznego. – Wygląda na to, że Comarch jest zadowolony z dotychczasowej współpracy i w Polonii się zadomowił – powiedział „Gazecie” jeden z działaczy warszawskiej drużyny. Szczegóły nowej umowy mają zostać podane podczas popołudniowej konferencji przed domowym meczem z Bronią Radom. Przy Konwiktorskiej pojawić się może nawet sam prof. Janusz Filipiak bądź jego najbliższy współpracownik Paweł Prokop.

Comarch umowę sponsorską podpisze z MKS, czyli stowarzyszeniem, które dziś zarządza seniorską drużyną Polonii. „GW” przypomina jednak, że przyszłym sezonie w klubie ma jednak dojść do sporych zmian. Kontrolę nad pierwszym zespołem ma przejąć nowo powstała spółka akcyjna firmowana przez Jerzego Engela i Grzegorza Popielarza. MKS, którego władze podkreślają, że z prowadzeniem dorosłej drużyny sobie nie radzą, ma wrócić zaś do wychowywania młodzieży. Co stanie się wówczas ze sponsorem strategicznym? – Do umowy może zostać dopisany aneks, w którym zawrzemy informację o zmianie podmiotu zarządzającego seniorską drużyną – powiedział „Gazecie” Popielarz.

Początek konferencji o godzinie 18:00 na K6. Mecz o 19:11!

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Comarch na dłużej w Polonii

  1. Obawiam sie tylko czy w razie(odpukać w niemalowane!) obsuwy ligę niżej, ta pomoc pozostanie na tym samym co najmniej poziomie.
    Przy okazji. Gdzies ostatnio ktoś fajnie napisał, że jakby Polonie miał do spółki Wojciechowski z Osuchem to jednego kasa a drugiego nos do transferów i gralibysmy co rok w LM. Trudno się nie zgodzić.

Dodaj komentarz