Tańsze bilety na mecz z Bronią Radom. Transmisje. Wyjazd na mecz ligowy z Ursusem. Zieliński w Cracovii!

Spotkanie z Bronią Radom już jutro na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6. Przy okazji meczu z naszą byłą zgodą możemy potwierdzić nasze doniesienia sprzed kilku dni.

Bartosz Niksiński
Bartosz Niksiński (fot. Oiolosse / KSP FB)

Właśnie w związku z tymi nieciekawymi wynikami Zarząd MKS Polonia Warszawa postanowił opuścić na mecz z Bronią bilety do 15 i 10 zł (miały kosztować 25 i 15 zł) – czytamy na oficjalnym fan page’u akademii MKS-u.

Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcą wesprzeć „Czarne Koszule”.

Ci, którzy nie mogą – mają okazję śledzić wynik Polonii na antenie PTS [link] oraz dzięki kibicom z grupy „Emeriten Gang”. Zachęcają oni do zamówienia relacji SMS z tego spotkania… Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

 • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Bronią Radom, wyślij SMS o treści MECZ.2204 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
 • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Bronią Radom wyślij SMS o treści MECZ.2204 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Warto wspomnieć, że o 18:00 na Polonii odbędzie się konferencja prasowa, podczas której przedstawiony zostanie nowy sponsor klubu.

Do środy trwają zapisy na mecz z Ursusem Warszawa. Koszt to 10 zł (nie ma możliwości jechania samemu. Wszyscy spotykamy się i jedziemy z K6). Zapisy:

 • codziennie w „Czarnej Koszuli” 10-22 (do 22.04)
 • na meczu z Bronią Radom w przejściu na trybunę C.
 • przelewem do 22.04 – numer konta: 89 1160 2202 0000 0002 1831 8363 (w tytule: wyjazd Ursus)

Były trener Polonii, Jacek Zieliński został nowym trenerem Cracovii. Na stanowisku zastąpił Roberta Podolińskiego. podpisał z Cracovią kontrakt do 30 czerwca 2016 roku. Funkcję asystenta trenera będzie sprawował Piotr Górecki, dotychczasowy trener II drużyny.

Źródło: własne / Emeriten Gang / PTS / Polonia Warszawa / Cracovia / Ultras Enigma

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Tańsze bilety na mecz z Bronią Radom. Transmisje. Wyjazd na mecz ligowy z Ursusem. Zieliński w Cracovii!

  1. To sponsor MKS-u. Spółka to inna para kaloszy… Oni ujawnią karty pewnie dopiero w czerwcu jak będzie bliżej do przejęcia sekcji (1 lipca MKS zobowiązał się do oddania KSP S.A.)

  2. MKS się zobowiązał oddać, ale spółka się zobowiązała że będzie gotowa to dobro przejąć, a nie wygląda żeby była gotowa do czegokolwiek. Spółka miała też przejąć sztab szkoleniowy, i co? Nie przejęła, i jakoś się o niego nie upomina. Z kolejnymi terminami pewnie będzie podobnie.

  1. Nie wiadomo ile spadnie z II ligi i ile się wycofa… są szanse, ale trzeba szczęściu dopomóc. Muszą zacząć łapać punkty, bo jak nie to wrócimy do stanu sprzed roku :8:

Dodaj komentarz