Murapol wraca do Polonii

Wczoraj Jerzy Engel spotkał się z Michałem Sapotą i zostało zawarte wstępne porozumienie dotyczące pomocy firmy Murapol w dziele odbudowy Polonii.

Murapol (Adam Drygalski, Piotr Stokowiec)
Adam Drygalski i Piotr Stokowiec (fot. Z.Luchciński/ksppolonia.pl)

Engel, z którym spotkaliśmy się kilka tygodni temu prosił o cierpliwość i obiecał, że gdy tylko dopnie swego ogłosi publicznie nowych udziałowców. – Tak jak panu obiecałem, będziemy kolejno informować o wejściu nowych przedsiębiorców. W lipcu pragniemy przejąć od MKS-u pierwszą drużynę. Zbieramy kapitał, gdyż w naszej gestii poza powrotem zespołu na szczyt jest także budowa nowego obiektu – powiedział prezes spółki i po chwili dodał, że firma budowlana nie będzie największym udziałowcem Polonii, gdyż blisko jest podpisanie umowy z większymi graczami na rynku.

Murapol w przeszłości za sprawą Adama Drygalskiego sponsorował Polonię. Tamta przygoda skończyła się na kilku spotkaniach w Ekstraklasie. Według Engela budowlańców przekonała forma działania Polonii (spółka akcyjna) oraz wizja, którą były selekcjoner przedstawiał podczas kilku spotkań.

Logo firmy na razie pojawi się na stadionie. Z racji na ograniczoną ilość miejsca na koszulkach na razie reklama Murapolu pojawi się na bokach spodenek już na meczu Polonii z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Prezentacja nowego „przyjaciela” klubu już w środę podczas konferencji prasowej na K6.

Murapol nadal będzie sponsorem ekstraklasowej drużyny Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Murapol wraca do Polonii

Dodaj komentarz