Informacje o transmisjach i zbiórce

Kilka ogłoszeń parafialnych. W środę Polonia zmierzy się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Na transmisję z tego spotkania zaprasza PTS oraz Emeriten Gang. 

Telewizja na razie nie udostępniła możliwości wykupienia kodów, ale za to znany z komentowania spotkań dla ETV Łukasz Klufczyński na swoim Twitterze napisał: W środę skomentuję dla mecz Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Początek o godz. 19:11. ZAPRASZAM!

Warto zapoznać się też z zapisem spotkania z Lechią Tomaszów Mazowiecki (2:0). Video poniżej:

Michał Zapaśnik
Michał Zapaśnik (fot. Oiolosse / KSP FB)

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na środowy mecz Polonii z Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (godz. 19:11), Emeriten Gang zachęca do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach.

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, wyślij SMS o treści MECZ.0104 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, wyślij SMS o treści MECZ.0104 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Ultras Enigma przypomina o zbiórce pieniędzy na:

  • wykonanie oprawy na meczu ze Świtem
  • zrobienie kolejnego graffiti
  • naprawę nagłośnienia, które niezbędne jest do prowadzenia dopingu na K6
  • inne cele kibicowskie

Numer konta do wpłat: 89 1160 2202 0000 0002 1831 8363 (w tytule: zbiórka na cele kibicowskie).

Źródło: własne / Enigma / Emeriten Gang

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Informacje o transmisjach i zbiórce

Dodaj komentarz