Siedlce lepsze od „Czarnych Koszul”

I-ligowa Pogoń Siedlce nie dała dziś szans III-ligowej Polonii Warszawa. Zespół Marka Końko przegrał 2:0, ale trener mógł przyjrzeć się kilku ciekawym juniorom.

Kilka minut po rozpoczęciu meczu Przemysław Płacheta podał do Aleksandra Tomaszewskiego, który strzelił niestety minimalnie obok słupka. Niepowodzenie polonistów wykorzystali rywale. Po błyskawicznej kontrze i błędzie Maksymiliana Brzosko Adama Grzybowskiego Pogoń strzeliła pierwszą bramkę. Nie długo musieliśmy czekać na następną bramkę. Na nieszczęście dla „Czarnych Koszul” padła ze spalonego. W odpowiedzi groźną akcję pod bramką Pogoni przeprowadził Konrad Cichowski, po 20 metrowym rajdzie jego uderzenie z trudem wybronił golkiper rywali.

Strzelanie w drugiej połowie rozpoczął Michał Gwiazda, niestety jego uderzenie z 20 metrów powędrowało nad poprzeczką bramki Pogoni. Później ciekawą akcję miał Marcin Kluska, który po podaniu z lewej strony od Igora Jaszczaka, nie trafił z 5 metrów do bramki rywali.