Niksiński oficjalnie w Polonii. Nasz wywiad z nowym graczem [video]

Strona oficjalna potwierdziła nasze wcześniejsze doniesienia. Bartosz Niksiński jest już formalnie graczem „Czarnych Koszul”.

Bartosz Niksiński
Bartosz Niksiński (fot. polonia.waw.pl)

Skrzydłowy Bartosz Niksiński, grający w niedawnej przeszłości w zespole rocznika’94 polonijnej Akademii, wraca na K6, żeby pomóc drużynie w walce o III-ligowe punkty. Jego dynamiczne rajdy w pole karne mają sprawić, że Polonia będzie pięła się w górę tabeli z każdym meczem – czytamy na polonia.waw.pl

Wychowanek MKS Przasnysz ostatnie sezon spędził 2,5 sezonu spędził w II-ligowym Zniczu Pruszków. Grał regularnie. Jesienią w barwach Zniczu rozegrał 15 spotkań, w których strzelił jedną bramkę (przeciwko Siarce Tarnobrzeg, której graczem był Marcin Bochenek). Zagrał też w Pucharze Polski, w jednym meczu „ukuł” jedną bramkę.

Poniżej przedstawiamy wywiad z nowym skrzydłowym Polonii:

Nowy gracz będzie miał okazję pokazać się już jako pełnoprawny zawodnik „Czarnych Koszul” wieczorem. O 17:00 Polonia gra z Pogonią Siedlce.

Źródło: własne / MKS Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz