Kruczyk jednak w Romincie? Polonia chce Kominiaka. Błesznowski w Bugu?

Kolejne wieści z Placu Broni… stop! Wróć… z K6. Nim jednak o nich. Paweł Błesznowski jest bliski podpisania umowy z Bugiem Wyszków. 

Paweł Błesznowski
Paweł Błesznowski (fot. Daniel Es Foto)

Bug po zaciętej, zeszłorocznej walce z Polonią o III ligę w tym sezonie zawodzi. Zajmuje 10 miejsce w tabeli, której przewodzi Bzura Chodaków. We wspomnianej Bzurze zagrają Gerard Boruń Igor Sapała. Możliwe, że we wspomnianym klubie ogrywać będzie się także Krzysztof Możdżonek.

Marcin Kruczyk, ostatni zawodnik z jesiennego składu Piotra Dziewickiego najprawdopodobniej wiosną zagra w Romincie Gołdap (15 zespół III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej).

Polonia jest zainteresowana pozyskaniem obrońcy Legionovii Łukasza Kominiaka. 25-letni wychowanek Olimpic’u Kraków jesienią w Legionowie zagrał 18 meczów, w których strzlił jedną bramkę (Okocimskiemu Brzesko). Kominiak na razie przebywa na testach w Pilicy Białobrzegi, jednak najprawdopodobniej klub z III ligi nie zdoła znaleźć środków na pozyskanie zawodnika. Nadal poszukiwany jest defensywny, środkowy pomocnik…

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Kruczyk jednak w Romincie? Polonia chce Kominiaka. Błesznowski w Bugu?

Dodaj komentarz