Końko: Musimy pracować nad defensywą [video]

Wczoraj spotkaliśmy się na Konwiktorskiej i zapytaliśmy trenera Marka Końko o to jak wyglądają przygotowania zespołu oraz o ogólne odczucia.

Trener w poniższej rozmowie zdradził nam m.in. w jakim ustawieniu zagra Polonia, kto dołączy do zespołu oraz na kogo postawi w czerwcu.

Podczas rozmowy ustaliliśmy, że praktycznie naszymi zawodnikami są już Bartosz Niksiński (troszku niechcący – żart) oraz Michał Gwiazda (powiedział o tym w swoim wywiadzie). Dodatkowo – strona oficjalna poinformowała, że Igor Jaszczak, wychowanek Akademii Polonii, po półrocznej przerwie wraca na Konwiktorską!

Pozytywnie na treningach „Czarnych Koszul” prezentuje się bramkarz Przemysław Kazimierczak. Natomiast Patryk Bartusiak wraca do Zabrze. Dowiedzieliśmy się, że przyszłą rundę w Bzurze Chodaków spędzą Gerard Boruń i Igor Sapała. Obaj jesienią nie grali w pierwszej Polonii. Boruń leczył kontuzję, natomiast Sapała grał w Żyrardowiance.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Końko: Musimy pracować nad defensywą [video]

  1. Niepokojące są informacje, że pan trener odstawia na boczny tor Adama Czerkasa, czyli najlepszego piłkarza Polonii w rundzie jesiennej. To zdaje się sugerować kompetencje podobne do tych, które miał sztab szkoleniowy w IV lidze, czyli bardzo niskie. Oby tak nie było… Ale ogólne wrażenia z rozmowy dobre. Powodzenia!

Dodaj komentarz