Polonia testuje „Żabola” i bramkarza z wyspiarską przeszłością

Przygotowania do rundy wiosennej trwają. Marek Końko może na razie cieszyć się z pozyskania trzech zawodników.

Michał Gwiazda
Michał Gwiazda (fot. Facebook)

Po zakontraktowaniu Michała Zapaśnika, Kamila Tomasa i Marcina Bochenka kibice czekają na następnych. Najdłużej na testach przebywają do tej pory Michał Gwiazda (Start Otwock) i Konrad Cichowski (Start Działdowo).

Na testach przebywają także Patryk Bartusiak oraz Przemysław Kazimierczak. Bartusiak to środkowy pomocnik, który do tej pory grał w Górniku Zabrze. 23-latek ostatnio występuje w rezerwach „Żaboli”. Jesienią zagrał 12 meczów.

Kazimierczak to bramkarz. Jego ostatnim klubem była Jarota Jarocin, w której występował wiosną poprzedniego roku. Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego długo występował w niższych ligach angielskich. W CV ma m.in. Bolton Wanderers FC (grali tu Euzebiusz SmolarekJarosław Fojut i Grzegorz Rasiak) oraz Darlington FC (m.in. Dariusz Kubicki i Paweł Abbott) i Accrington Stanley Football Club. Po powrocie do Polski błąkał się we Flocie Świnoujście, Orle Ząbkowice Śląskie, KS Polkowice i wspomnianej Jarocie. W ostatnim, rozegranym, sezonie zaliczył 14 meczów (7 dla Polkowic i 7 dla Jarocina).

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Polonia testuje „Żabola” i bramkarza z wyspiarską przeszłością

  1. Cichy powinien u nas grać na 100% to chłopak który świetnie czuł się w Czarnym trykocie i byłem zdumiony że nikt go nie brał do druzyny latem 2014 roku.
    Bramkarz wydaje się być dobry – przecież bronił w II lidze!? Tylko co on robił jesienią 2014 roku????

Dodaj komentarz