Polonia lepsza od Legionovii!

Podopieczni trenera Marka Końko w pierwszym dzisiejszym sparingu pokonali w Legionowie II-ligową Legionovię (3:2). 

Krystian Pieczara
Krystian Pieczara (fot. Lugher / dumastolicy.pl)

Strzelanie rozpoczęło się szybko. Już w 3 minucie rzut karny po faulu na Michale Gwieździe wykorzystał Krystian Pieczara. Niecałe dziesięć minut później Pieczara miał drugą okazję. Tym razem były gracz GKS-u Bełchatów wykorzystał jedenastkę po faulu na Bartoszu Niksińskim. Pod koniec pierwszej połowy groźną akcję przeprowadzili Kamil Tomas Piotr Augustyniak, niestety strzał tego ostatniego powędrował nad poprzeczką bramki Legionovii.

W drugiej połowie Legionowianie odrobili straty. Pierwszą bramkę strzelili po błędzie Tomasa, zaś drugą po rzucie karnym podyktowanym po faulu trenera Jakuba Stęszewskiego (Polonia przyjechała w dwunastu – przyp. DS). W końcówce prowadzenie „Czarnym Koszulom” dał Michał Zapaśnik, który po błyskawicznej kontrze zdołał oszukać bramkarza gospodarzy i spokojnie zmieścić piłkę w bramce Legionovii.

11.02.2015
Legionovia Legionowo – Polonia 2:3 (0:2)
bramki: Krystian Pieczara 3 (k) i 11 (k), Michał Zapaśnik 87

Polonia: Michał Brudnicki – Marcin Bochenek (60. Michał Gwiazda, 70. Jakub Stęszewski), Piotr Augustyniak, Grzegorz Janiszewski, Kamil Tomas – Michał Gwiazda (30. Aleksander Tomaszewski), Jan Dźwigała, Grzegorz Arłukowicz, Michał Zapaśnik, Bartosz Niksiński – Krystian Pieczara.

Źródło: własne / Polonijna kawiarnia „Czarna Koszula”

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz