Końko oficjalnie w Polonii. Kosiec na testach w Tychach

Oficjalna strona MKS Polonia Warszawa poinformowała, że dziś pierwszy trening drużyny seniorów warszawskiej Polonii w roku 2015 poprowadzi nowy trener Marek Końko. Związał się on z Klubem 1,5 roczną umową.

Marek Końko
Marek Końko (fot. ptsportowa)

Marek Końko w rundzie jesiennej obecnego sezonu prowadził Start Otwock. Od września pełnił także funkcję trenera koordynatora w Akademii MKS Polonia Warszawa.

Podczas kariery piłkarskiej 36-letni Marek Końko grał jako obrońca, co może pomóc mu uszczelnić defensywę „Dumy Stolicy” tak, aby licznik straconych bramek wskazywał znacznie mniejszą liczbę od tych, które Polonia strzeli na wiosnę.

Po dzisiejszym treningu postaramy się poprosić nowego szkoleniowca o przedstawienie koncepcji budowy drużyny w rundzie wiosennej. Jeśli chcecie o coś zapytać za naszym pośrednictwem, to czekamy na Wasze sugestie w komentarzach.

Oficjalna strona GKS-u Tychy poinformowała, że Rafał Kosiec będzie testowany przez zespół I-ligowca. Podopieczni Tomasza Hajty zajmują obecnie 16 miejsce w tabeli (spadkowe). Kośca poprzednio rozważano w Podbeskidziu Bielsko-Biała. W GKS-ie Tychy gra obecnie Sebastian Przyrowski.

Na początku lutego Mazlum Abul, zawodnik Akademii MKS Polonia Warszawa z rocznika 99, wyjedzie na testy do holenderskiego Vitesse Arnhem. Spędzi tam wraz z rodzicami cały tydzień, gdzie będą mu się bacznie przyglądać holenderscy szkoleniowcy.

Źródło: własne / MKS Polonia Warszawa / GKS Tychy

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Końko oficjalnie w Polonii. Kosiec na testach w Tychach

  1. 1.Kim chce grać? Jesli juniorami z CLJ to czy nie robi krzywdy osłabiając zespół walczący o MP juniorów?
    2.Kto będzie bramkarzem?
    3.Jaki cel na ten sezon?
    4.z kim podpisał umowę? 😉 bo jesli z MKS to powszechnie wiadome jest że w czerwcu druzynę przejmuje spółka Popielarza.
    5. Ostatnie pół roku był koordynatorem Akademii. jakie ma spostrzeżenia.

Dodaj komentarz