Legia nie chce polonistów! Zapowiedź kolejnych wywiadów [video]

W najbliższy poniedziałek nasi przyjaciele z Krakowa grają na Łazienkowskiej z Legią. Na ten mecz szykowali się także fani Polonii. Ostatecznie meczu nie zobaczą… 

Cracovia & Polonia
Cracovia & Polonia

W związku z planowanym meczem o mistrzostwo Ekstraklasy Legia Warszawa – Cracovia Kraków planowanym w dniu 1 grudnia 2014 r., działając w imieniu Spółki Legia Warszawa S.A., zwracam się z prośbą o niedystrybuowanie biletów na mecz dla kibiców z województwa mazowieckiego – czytamy w liście, jaki klub mistrza Polski wysłał do krakowian przed poniedziałkowym spotkaniem.

Wszystko to spowodowane jest przyjacielskimi stosunkami, jakie łączą kibiców „Pasów” ze stołeczną Polonią. – Zgoda zawarta pomiędzy kibicami Cracovii i Polonii Warszawa pozwalają przypuszczać, że w związku z meczem naszych drużyn, w przypadku umożliwienia uczestnictwa w imprezie masowej kibicom Polonii, może dojść do łamania przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych – czytamy w liście, pod którym podpisał się Bogdan Kuzio, pełnomocnik zarządu Legii ds. bezpieczeństwa.

W tygodniu zaprosimy Was na rozmowy z Janem Dźwigałą Rafałem Koścem. Poniżej prezentujemy mały materiał z wczorajszej wizyty na K6:

Zachęcamy do obejrzenia i komentowania 😉

Źródło: własne / Legia Warszawa / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Legia nie chce polonistów! Zapowiedź kolejnych wywiadów [video]

Dodaj komentarz