Dźwigała sprawdzi wypożyczonych

Dariusz Dźwigała na zakończenie pierwszej serii sezonu 2014/15 da szansę wykazania się powracającym z wypożyczeń.

Patryk Strus
Patryk Strus (fot. Daniel Es Foto)

W piątek jego podopieczni rozegrają sparing z rezerwami Dolcanu Ząbki (lider I grupy warszawskiej ligi okręgowej). Według informacji polonijnego facebooka Dźwigała przyjrzy się m.in. Igorowi Sapale (Żyrardowianka Żyrardów, IV liga), Igorowi Jaszczakowi (Pilica Białobrzegi, III liga) oraz Patrykowi Strusowi (Bzura Chodaków, IV liga).

Przypominamy, że poz wyżej wymienionymi wypożyczeni do innych zespołów są także: Tony Chukwuemeka (Bzura Chodaków), Konrad Cichowski (Start Działdowo, III liga), Bartosz Kozakiewicz (Mazovia Mińsk Mazowiecki, IV liga), Kacper Lachowicz (Olimpia Zambrów, III liga), Konrad Wojtkielewicz (Pilica Białobrzegi, III liga) i Karol Worach (Mazur Karczew, IV liga).

Będziemy przyglądać się tym chłopakom pod kątem ich przydatności do zespołu na wiosnę. Treningi są zaplanowane do 5 grudnia, trzy razy w tygodniu. W następny piątek chcemy zorganizować jeszcze jedną grę kontrolną, szukamy przeciwnika. Po 5 grudnia każdy z zawodników będzie miał ustalone zajęcia indywidualne. Przerwa świąteczno-noworoczna potrwa do 19 stycznia – tłumaczy trener Dźwigała.

Źródło: własne / polonijny FB

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Dźwigała sprawdzi wypożyczonych

  1. Ciekawe w jakie formie są nasi wypożyczeni.

    „W następny piątek chcemy zorganizować jeszcze jedną grę kontrolną, szukamy przeciwnika” Oby ktoś solidny się trafił. Może jakiś sparing/impreza nie masowa (wejściówka za dwa zeta)z Pasami albo Sandecją albo ich rezerwami, jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego, może zrobić meczyk promocyjny z oldbojami/czy też kibicami(22 chętnych po 119,1zł , kasa na drużynę).

  2. Można by zagrać z juniorami z CLJ. Nie pamiętam takiego meczu w historii. Moim zdaniem byłoby to bardzo atrakcyjne spotkanie, na które przyszłoby sporo widzów, a sam mecz byłby o stawkę – jedni i drudzy chcieliby pewnie udowodnić kto jest lepszy. Szkoda tylko że juniorzy najbliższe dwa weekendy mają zajęte. A może na trzeci, jak pogoda pozwoli ? I seniorzy jeszcze zechcą potrenować.

  3. Dobrze olo zaczynasz kombinować. Tylko zadaj sobie jeszcze pytanie dlaczego nie było rok temu spotkania seniorów z CLJ-ką I dokąd doszli byli juniorzy przez 2 lata z rzędu w pucharach kiedy tak wszyscy ekscytowali się meczami w IV-ej lidze -trzeba było bywać też na innych spotkaniach naszych drużyn.

Dodaj komentarz