Skrót z Grodziska. Strzałkowski o meczu. Kowalczyk u Nawałki. Rozliczenie MKS-u

Polska Telewizja Sportowa opublikowała wczoraj skrót meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia. Poniżej materiał video:

PTS opublikowało także wywiad z Michałem Strzałkowskim, graczem Pogoni, który w ostatnim sezonie reprezentował barwy „Czarnych Koszul”.

Przy okazji meczu miejscowa policja nie zezwoliła grupie polonistów na oglądanie spotkania zza siatki.

Filip Kowalczyk
Filip Kowalczyk (fot. polonia.waw.pl)

Filip Kowalczyk w związku z kontuzją Tomasza Jodłowca wziął wczoraj udział w treningu kadry narodowej, która na Konwiktorskiej przygotowuje się do meczu z Gibraltarem. Młody piłkarz wziął udział w gierce wewnętrznej kadry Adama Nawałki.

Wychodząc naprzeciw licznym głosom polonijnej społeczności w czwartek 04 września o godzinie 19:11 w klubowej kawiarni „Czarna Koszula” odbędzie się spotkanie dotyczące rozliczenia finansowego za sezon 2013/2014 oraz przedstawienia aktualnej sytuacji finansowej klubu.

Zostaną podane do wiadomości wszystkie przychody klubu z minionego sezonu wraz z kosztami jakie klub musiał ponieść. Analogicznie będzie wyglądała prezentacja aktualnej sytuacji finansowej drużyny seniorów warszawskiej Polonii (sezon 2014/2015).

Po zapewne burzliwej debacie finansowej zapraszamy na spotkanie z zawodnikami drużyny seniorów, których będą mogli Państwo zasypać gradem pytań. Wojciech Szymanek i Rafał Kosiec pojawią się w Czarnej Koszuli około 19.40.

Zagłębie Lubin podpisało roczny kontrakt z Jakubem Tosikiem. 27-letni obrońca miesiąc temu odszedł z Jagiellonii Białystok, w której grał w poprzednim sezonie. – Zakontraktowaliśmy Jakuba Tosika w związku z urazem, którego doznał Paweł Stolarski. W przyszłości obaj będą rywalizowali o miejsce na prawej stronie defensywy, na tej rywalizacji skorzysta cała drużyna. Tosik przychodzi na zasadzie wolnego transferu – powiedział dyrektor sportowy Zagłębia Piotr Burlikowski.

Źródło: własne / PTS / MKS Polonia Warszawa / Zagłębie Lubin

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Skrót z Grodziska. Strzałkowski o meczu. Kowalczyk u Nawałki. Rozliczenie MKS-u

Dodaj komentarz