Dźwigała w Polonii. Czerkas i Lemanek ukarani

Jan Dźwigała wzmocni „Czarne Koszule”. Były zawodnik Victorii Sulejówek został na pół roku wypożyczony na Konwiktorską. Piotr Szczechowicz powinien mieć możliwość skorzystania z usług młodzieżowca już w niedzielę. 

Dominik Lemanek
Dominik Lemanek (fot. Chojecki / polonia.waw.pl)

Nowy trener Polonii nie zdecyduje się raczej na transfer Patryka Aleksandrowicza, który ostatnie lata spędził w Grecji. Z naszych informacji wynika, że były napastnik Polonii nie jest przygotowany fizycznie do rywalizacji z III-ligowcami z województw łódzkiego i mazowieckiego.

W ostatnich dniach okienka transferowego MKS wypożyczył Karola Woracha. Młody zdolny junior na pół roku został wypożyczony do IV-ligowego Mazura Karczew. Podobny los powinien spotkać Tony’ego Chukwuemekę, któremu MKS na razie poszukuje klubu.

W jutrzejszym meczu nie zobaczymy Adama Czerkasa i Dominika Lemanka, którzy zostali ukarani czerwonymi kartkami w spotkaniu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Szczechowicz będzie mógł z nich skorzystać dopiero podczas rywalizacji z rezerwami Pogoni Siedlce.

Póki co nie wiadomo jeszcze jaki będzie finał „afery” z Targówkiem…

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Dźwigała w Polonii. Czerkas i Lemanek ukarani

  1. Kwiku, jak najbardziej na serio. Jan jest stoperem, a tu mamy Szymanka, Augustyniaka, Tonego i Wojdygę. Byłby więc piąty w kolejności do grania mając problem z załapania się do meczowej osiemnastki. Zresztą do tej pory cóż ten chłopak osiągnął ? Grał chyba tylko w słabych zespołach, ostatnio w IV lidze, a my teraz jesteśmy poziom wyżej.
    Może jest coś czego nie wiem i nie dostrzegam ?

    1. @olo przeca Tony idzie na wypożyczenie, a Wojdyga jest bocznym. Jest młody. Jako jedyny jest młodzieżowcem (Woracha nie ma)

Dodaj komentarz