Polonia sprawdzi Jana Dźwigałę. Pieczara w teamie!

Grono testowanych na ostatnią chwilę powiększa się. Do Patryka Aleksandrowicza i Krystiana Pieczary dołączy, syn jednej z polonijnych legend, Jan Dźwigała.

Jan Dźwigała
Dźwigała w meczu z ME Górnika Zabrze (fot. Zbigniew Luchciński)

Starszy syn Dariusza Dźwigały występował w przeszłości (w odróżnieniu od brata Adama – obecnie ekstraklasowa Lechia Gdańsk) w polonijnej Młodej Ekstraklasie. Ostatnio grał w IV lidze mazowieckiej (grupa południe) w Victorii Sulejówek. Młody Dźwigała występuje na pozycji stopera. Jego dodatkowym atutem jest to, że posiada status młodzieżowca.

W samo południe kawiarnia „Czarna Koszula” poinformowała, że nowym napastnikiem klubu z Konwiktorskiej 6.

Przypominamy o zbiórce na oprawę powstańczą! Szczegóły tutaj.

Michał Grunt pojawi się na jutrzejszym treningu GKS-u Katowice. Decyzja w sprawie jego przyszłości zostanie podjęta przed końcem okna transferowego.

Źródło: własne / MKS Polonia Warszawa / GKS Katowice / kawiarnia „Czarna Koszula”

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Polonia sprawdzi Jana Dźwigałę. Pieczara w teamie!

  1. „W samo południe kawiarnia „Czarna Koszula” poinformowała, że nowym napastnikiem klubu z Konwiktorskiej 6.” to się rozchodzi o tego Pieczarę ? czy ktoś inny jeszcze się pojawił ?
    Dźwigała może dać radę jak będzie zasuwał na 120%

    Zna ktoś statystyki Gruna z przygody w Portugalii ? 18-meczowa ? pojawienie sie na murawie ? kartki ? może coś strzelił ?

Dodaj komentarz