Aleksandrowicz i Pieczara na testach. Z Pelikanem w niedzielę!

PT Sportowa poinformowała, że oprócz Krystiana Pieczary na testach w Polonii przebywa jej były gracz Patryk Aleksandrowicz.  

Aleksandrowicz przy K6 występował 10 lat temu. Wtedy też jeszcze był napastnikiem „Czarnych Koszul”. W sezonie 2003/04 zaliczył trzy spotkania w Ekstraklasie. Grał także w Pucharze Intertoto przeciwko Toboła Kostanaj.

Ostatnie lata spędził w Grecji. Tam też został przekwalifikowany na pomocnika. Jego ostatnim klubem był PMAS Agrotikós Astéras Evósmou.

PTS informuje także, że Łódzki Związek Piłki Nożnej rozpatruje sprawę jednego z piłkarzy GKP Targówek, który – rzekomo – przed startem sezonu nie został zgłoszony do rozgrywek. Jeśli sprawa okaże się prawdziwa Polonia otrzyma walkower za mecz z Targówkiem.

W związku z sobotnim meczem Polska – Serbia (Stadion Narodowy) oraz sugestiami Komendy Stołecznej Policji i Łódzkiego Związku Piłki Nożnej warszawska Polonia rozegra mecz z Pelikanem Łowicz w NIEDZIELĘ 31 sierpnia o godzinie 16:00. Oczywiście na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej 6 Przeciwnikiem Czarnych Koszul będzie KS Pelikan Łowicz.

Kasy otwarte:

  • czwartek 16-20
  • piątek 16-20
  • sobota 14-18
  • niedziela 10-17
Źródło: własne / ptsportowa.pl / MKS Polonia

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Aleksandrowicz i Pieczara na testach. Z Pelikanem w niedzielę!

  1. Z innej beczki – moim zdaniem mniejsza ilość transmisji lub jej brak wpłynie w dłuższej perspektywie na mniejszą frekwencję na stadionie, mniejsze zainteresowanie w mediach, mniejsze zainteresowanie ze strony potencjalnych sponsorów, ograniczenie ew. dodatkowych dochodów z transmisji itd. Kolejny krok w stronę klubu osiedlowego.

Dodaj komentarz