Transmisja z Nowego Dworu Mazowieckiego

Mecz Świt – Polonia w Polskiej Telewizji Sportowej Po transmisjach z Targówka i Wielunia, które pod względem organizacyjnym zakończyły się sukcesem, Polska Telewizja Sportowa w najbliższą sobotę zawita do Nowego Dworu Mazowieckiego.

Polska Telewizja Sportowa
Polska Telewizja Sportowa

O godzinie 17:00 miejscowy Świt w meczu 4. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej podejmie Polonię Warszawa. Transmisja, podobnie jak poprzednie, zostanie zrealizowana poprzez serwis ptsportowa.pl w formule pay per view. Kody dostępu będą w sprzedaży w cenie 9 złotych brutto, a transakcji będzie można dokonywać jedynie poprzez system przelewy24.pl.

Transmisja rozpocznie się pięć minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego, o godzinie 16:55. Mecz zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Obie drużyny po niepowodzeniach w pierwszych spotkaniach sezonu za wszelką cenę będą chciały odnieść zwycięstwo. Na boisku możemy zatem spodziewać się zaciętej walki od pierwszej do ostatniej minuty.

W kolejnych tygodniach w planach Polskiej Telewizji Sportowej znajdują się m.in. mecze Start Otwock – ŁKS Łódź (5. kolejka), czy Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia Warszawa (6. kolejka).

My przypominamy o konkursie odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego zamiast sześciu puntów po dwóch kolejkach, Polonia ma tylko jeden?” należy udzielać do 20 tutaj.

Źródło: własne / PTSsportowa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Transmisja z Nowego Dworu Mazowieckiego

  1. Dlaczego nie mozna obejrzec meczow granych przy K6? Czy kibice zagraniczni oraz nie mieszkajacy w Warszawie nie sa „godni” by obejrzec mecz u siebie bo moze ktos mieszkajacy w Warszawie przyjdzie na mecz jak go nie bedzie mogl obejrzec w TV? ETV bylo jakie bylo ale chociaz byly i mecze u siebie…..

Dodaj komentarz