Polonia wygrywa w Przasnyszu i wjeżdża do III ligi!

Przedostatni mecz poloniści zagrali z MKS-em Przasnysz (w ostatniej kolejce zagrają z Bugiem Wyszków). Spotkanie z wymagającymi gospodarzami zakończyło się … 

W 16 minucie dobrej okazji nie wykorzystał Patryk Strus. W 24 minucie uderzenie Adriana Ligienzy minęło bramkę Przasnyszan. W poloniści w 36 minucie stracili gola. Kilka chwil później wyrównanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przed Dominika Lemanka zdobył Tony Uzoma Chukwuemeka.

W 48 minucie po uderzeniu Mateusza Sołtysa bohatersko bronił golkiper gospodarzy. W 60 minucie po rzucie rożnym mogliśmy obserwować strzał Wojciecha Antczaka, który minimalnie minął bramkę MKS-u. W 63 minucie Lemanek wykonywał rzut wolny w pobliżu pola karnego gospodarzy, jego strzał trafił w rękę zawodnika z Przasnysza i arbiter podyktował jedenastkę, którą bezbłędnie wykorzystał Michał Strzałkowski. Chwilę później okazję na wyrównanie mieli gracze MKS-u, nie wykorzystali zamieszania w polu karnym Polonii (faul na Pawle Błesznowskim zakończył ich akcję). W 76 minucie z dystansu uderzał Lemanek, ale piękna interwencja bramkarza z Przasnysza uratowała MKS przed stratą gola. W 86 minucie Piotr Augustyniak wykorzystał sytuację po rzucie rożnym. W 89 minucie gospodarze przeprowadzili składną akcję i po raz drugi zdołali pokonać Błesznowskiego. W 90 minucie w polu karnym faulowany był jeszcze Marcin Kruczyk, który chwilę później pewnie wykorzystał rzut karny!

Bug Wyszków przegrał z Narwią Ostrołęka (1:5), dzięki czemu gracze Polonii wywalczyli historyczny awans do III ligi!!!

14.06.2014
MKS Przasnysz – Polonia Warszawa 2:4 (1:1)
bramki: Tony Chukwuemeka 40, Michał Strzałkowski 64 (k), Piotr Augustyniak 86, Marcin Kruczyk 90 (k)

Polonia: Paweł Błesznowski – Dawid Klepczyński, Tony Chukwuemeka, Piotr Augustyniak, Adenyi Lekan – Piotr Tyburski Ż (46. Marcin Kruczyk), Wojciech Antczak – Dominik Lemanek Ż,  Adrian Ligienza, Patryk Strus (46. Mateusz Sołtys) – Michał Strzałkowski.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

25 thoughts on “Polonia wygrywa w Przasnyszu i wjeżdża do III ligi!

 1. :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar:

 2. Brawo! straszne emocje …amplituda emocji ale najważniejsze że się udało, trzeba też zaznaczyć że obawy co do sędziów obu meczów okazały się niesłuszne.

  Kogo ja widzę?!?!? Pooooooolooooooonia jest w III lidze !!!!!!!
  :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar:

 3. :sztandar: :sztandar: :sztandar:
  :sztandar: :sztandar:
  :sztandar: :sztandar:
  :sztandar: :sztandar:
  :sztandar: :sztandar:
  :sztandar: :sztandar:
  :sztandar: :sztandar:
  :sztandar: :sztandar:
  :sztandar: :sztandar:
  :sztandar: :sztandar: :sztandar:
  :sztandar:
  :sztandar:
  :sztandar:
  :sztandar:
  :sztandar:
  :sztandar:
  :sztandar:
  :sztandar:

 4. Choć wiem, że są na świecie większe kluby, kibiców mają tłumy, to ja jednak wolę Ją! To Poooolonia Warszawa ukochana, ta Jedyna, ta Wybrana, ja na zawsze będę z Nią!!!
  :sztandar: :sztandar: :sztandar:

 5. :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca:

 6. Brawo dla Piotra, Emila, dla wszystkich chłopaków – dziękujemy Wam.
  :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar:

 7. Wale tekle ze solą i limoną, za Naszej Polonii dobry czas. Miałem w sumie pomysła zeby wysłać charakternym z Ostrołęki z 10 zgrzewek browca ale zmieniłem zdanie. Proponuje niech Ktoś konkretny, Benito, czemu nie Ty? Da hasło o której do Czarnej znosic ile kto może na suwenir dla Chłopaków? Wiem że nie każdy może dużo ale choć symbolcznie i zbierzemy ładny grosz, mamy 6 dni. Ja deklaruję 200 pln. Co Wy na to?

 8. Super wynik,wielkie brawa za cały sezon.I tylko patrząc wstecz szkoda że nie ma z nami Lituna.Wszak kilka bramek padło z Jego podań,miał gość charakter i ciąg na bramkę,nie pękał i nie odstawiał nogi.Ale widac tak musiało być,.Przed nami trzecia liga,oby również po roku awans wyżej tak jak teraz.A na razie do dna za zwycięstwo !!!! A za tydzień wszyscy na mecz świętować awans do 3-ciej ligi. :sztandar: :szal: :sztandar: :szal: :sztandar: :szal: :kamienna: :kamienna: :kamienna: :kamienna: :kamienna: :kamienna:

  1. @PIknik kto nie przyjdzie ten… pajac 🙂 Poza nami, kilkoma emigrantami. Robie dużo żeby byc na meczu, nawet firmową BC zmieniam na bydlęca aby tylko być. Jest nawet pomsył mojego, nie pwoiem szfa, bardziej wspólnika i powiernika, starego Polonusa: Postawic przed fontanną Ferrari, oczywiście nie za banie € ale spoojnie warta 300K pln jako nagrodę na przyszły rok dla gracza wybranego przez Kibiców 🙂 I na chuj nam Wojciechowski?
   Musi być ylko jeden prosty przekaż co, kto i za co. Bardziej niz w Engela wierzę koledze B. Tak juz mam.

 9. Witam.Cieszę się z Wami wszystkimi,miałem potwornego nerwa,bo miałem informację,że w 40min przegrywamy 1-0,a bug wygrywa 1-0.dopiero o 22.17 na wot-e powiedzieli,że Polonia awansowała do 3 lgi.Teraz krótki czas świętowania i do wzmożonej pracy o kolejny awans.Jeśli wszyscy będziemy podążali w tym samym kierunku ,wierzę że tak się za rok stanie .Pozdrawiam Was wszystkich.D”B”

 10. :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar:
  …..to tylko sztandary, ja milczę:))))) i piję dziś TYLKO piwko :pasy: :pasy:

 11. Betti (tak tylko z dużej:)))….inaczej nie mogę wybacz:). Godzina ta podana jest dużo lepsza….sobota, super pogoda, bramki:)..ten nastrój (jupitery)….i piwko:)…Wiem…chrześniak z szalem…ale i on może wyjątkowo pózno isc spać….będzie miał dobre sny:). :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar: :sztandar:

Dodaj komentarz