Dziewicki sprawdza młodzież

Polonia zmierzy się dziś z Błękitnymi Gąbin. Jest to jeden z trzech zespołów, który jesienią znalazł skuteczny sposób na podopiecznych Piotra Dziewickiego.

Bartosz Urbański
Bartosz Urbański (fot. mks-polonia.pl)

W kadrze na dzisiejsze spotkanie nie ma większych niespodzianek. „Chrumek” zaprosił na ławkę rezerwowych 16-letniego Bartosza Urbańskiego.

Przy tej okazji warto zacytować laurkę opublikowaną na profilu „Czarna Koszula” dla naszego szkoleniowca:

Grałeś kilka lat za granicą. Grałeś długo w ekstraklasie. Zarobiłeś porządne pieniądze i nie rozwaliłeś ich na głupoty. W Polonii nie dostajesz ani grosza za swoją ciężka prace A mimo to jesteś tu codziennie. Nigdy nikomu nie odmawiasz rozmowy autografu pomocy porady. Prowadzisz drużynę jak Guardiola i Mourinho razem wzięci. Dlatego i z tysiąca innych powodów jesteś dla nas idolem Piotrek. Dlatego Twoje zdjęcie wisi w kilku miejscach w CK I przyjdziemy jutro na mecz także po to żeby przybić ci piątkę i poskandować twoje imię. Szacunek na ZAWSZE!

1 czerwca o godzinie 13:00 nasi juniorzy starsi rozegrają mecz derbowy z Legią. Spotkanie na „Saharze”. Wesprzyjmy naszych!

Z pierwszych ruchów kadrowych byłych polonistów – Tomasz Brzyski i Tomasz Jodłowiec zostają w Legii, natomiast Dimitrije Injac odejdzie po zakończeniu obecnego sezonu z Lecha.

Źródło: własne / Czarna Koszula / 90minut.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz