Litun w Bugu. Informacje o zapisach na wyjazd

Nazar Litun, były zawodnik Polonii Warszawa, rundę wiosenną spędzi w Bugu Wyszków – zespole, który jest bezpośrednim rywalem Polonii w walce o awans do trzeciej ligi – poinformowała „Gazeta Wyborcza”.

Nazar Litun
Nazar Litun (fot. Tadeusz Janiec / dumastolicy.pl)

Litun został po prostu odsunięty od Polonii i sam się do nas zgłosił – powiedział „GW” trener ekipy z Wyszkowa Krzysztof Ogrodziński.

Pierwszy mecz Polonii w rundzie wiosennej zaplanowano na 15 marca. „Czarne Koszule” zmierzą się na wyjeździe właśnie z Bugiem – liderem rozgrywek czwartej ligi.

Stowarzyszenie „K6” przypomina o zapisach na mecz w Wyszkowie. Całkowity koszt 45 zł (bilet+transport+koszty organizacyjne; istnieję możliwość wpłaty 50zł, nadwyżka idzie na adwokatów). Nie ma możliwości kupienia samego biletu.

Rywalizacja dzielnic na wyjeździe! Dla dzielnicy z której pojedzie najwięcej osób, każdy zapisany otrzyma nowo wyprodukowany wzór szalika dzielnicowego!

Zapisy:

  • Internetowo: (przelew na konto do 12 marca do godziny 23.00) numer konta: 89 1160 2202 0000 0002 1831 8363 (w tytule: imię, nazwisko, pesel,Wyszków, dzielnica)
  • Na Polonii 5,10,11,12,13 marca w godzinach 17-19.
Źródło: własne / Gazeta Wyborcza / SK „K6”

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Litun w Bugu. Informacje o zapisach na wyjazd

  1. Co do wiatraka?…ja bym się nie zgodził…mało piłek dostawał, w ostatnich meczach. Dla mnie był dobrym bo potrafił z nią (piłką) fajne rzeczy robić…miło się oglądało.
    Co pozostało?….wierzę że Nasz trener wie co robi najlepiej, ja mam do Niego szacunek..za Jego pracę, i duże, bardzo duże poświęcanie swojego czasu dla Polonii:).

Dodaj komentarz