W Sobotę o godzinie 18:00 Polonia gra w kosza na Konwiktorskiej. Najwyższy czas zebrać się jak za dawnych czasów na balkonie i wspomóc koszykarzy głośnym dopingiem!!! W SOBOTĘ GODZ. 18 WSZYSCY NA K6!!!!

Nadal trwa plebiscyt na Sportowca roku 2013 organizowanego przez „Gazetę Wyborczą”. Prowadzi Dušan Kuciak (35%). Tuż za nim z 20% jest Michał Strzałkowski. Na naszego najlepszego strzelca można głosować do 8 stycznia (link).
„Gazeta” wspomina rok 2013 w innym artykule. W alfabecie sportu warszawskiego możemy przeczytać o Polonii pod literkami:
- F jak film. Dokument przedstawiający ostatni sezon Polonii w ekstraklasie. Marcin Baszczyński wspomina w nim m.in. spotkanie z właścicielem klubu Ireneuszem Królem w siedzibie jego spółki, gdy Król gwarantował swoją głową wypłatę zaległości do końca 2012 roku. Nie wypłacił, Polonia upadła i dlatego powstał ten film.
- Ł jak łzy po upadku Polonii. Na upadek zanosiło się od dłuższego czasu, na wiosnę wiadomo było, że jest on nieunikniony. A mimo to po ostatnim na dłuższy czas ekstraklasowym spotkaniu przy Konwiktorskiej z Piastem (1:1) płakano. Łzy ronili piłkarze, ryczeli niektórzy kibice. Smutny, ale w pewnym sensie wzniosły moment w historii klubu obejrzało na stadionie 6,3 tys. kibiców.
- O jak Olczak, Paweł. Bez niego – byłego bramkarza Polonii, potem trenera młodzieży, a następnie szefa akademii i dyrektora sportowego – „Czarne Koszule” nie dotrwałyby do końca sezonu i zapewne nie odrodziłyby się z takim entuzjazmem w czwartej lidze. Nie pcha się na pierwszy plan, ale na drugim robi wszystko, czego Polonia potrzebuje.
- S jak Strzałkowski, Michał. Wychowanek Świtu Nowy Dwór, w którym przegrywał rywalizację z Dariuszem Zjawińskim i Michałem Kucharczykiem, w lecie trafił do Polonii i stał się czołowym snajperem czwartej ligi. 21-letni napastnik strzelił jesienią 13 goli. Celu – 15 goli w pierwszej rundzie – nie zrealizował. Ale może plan z nawiązką wypełni wiosną?
Charles Nwaogu rozwiązał kontrakt z Flotą Świnoujście za porozumieniem stron. Nwaogu został nowym piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Nigeryjczyk związał się z bielskim klubem kontraktem do końca bieżącego sezonu. Patryk Aleksandrowicz opuszcza drugoligowy grecki Panegiálios GS. Kontrakt rozwiązano za porozumieniem stron.

1 kolejka
1/2 finału baraży


transmisja meczu koszykówki na echarity.tv na zywo od 17 30, działa czat na żywo możemy pogadać o planach i dalszych losach klubu
Przyjdz osobiscie, to mozemy pogadac. A nie przez internet.
zawsze jestem, tym razem mnie nie będzie na miejscu
Fajne to zdjęcie naszych … z celtykiem. Fajne … .
Nie ma to jak „zachęcać” pozostałych kibiców do sportu przez propagowanie swoich poglądów.
Debilizm.