Transmisja z meczu z Koroną

Mamy przyjemność poinformować, że osoby, które nie mogą pojechać na mecz z Koroną będą mogli obejrzeć spotkanie za pośrednictwem telewizji internetowe ETV. 

Transmisja bezpośrednia z meczu w Ostrołęce będzie dostępna tutaj.

Poniżej małe oświadczenie firmy ETV:

Jeszcze dziś rozpatrzone zostaną wszystkie reklamacje widzów, którzy wykupili dostęp do feralnej transmisji z Ciechanowa. Każdy z widzów otrzyma darmowy kod do jutrzejszej transmisji – my natomiast podjęliśmy działania, by takie sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości.

Źródło: Wielka Polonia

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

15 thoughts on “Transmisja z meczu z Koroną

 1. a ja olałem ich i od razu po pierwszej zjebanej totalnie transmisji (z Ciechanowa) skontaktowałem się…i powiedziałem że mam w dupie wyłudzoną przez nich kasę i rekompensatę.

  Jak widać nie myliło mnie przeczucie co do tej parszywej firemki.

  Mam nadzieję że my = Poloniści pokażemy że nie jesteśmy naiwną grupą którą można co chwila oszukiwać próbując wyłudzić na nas kasę. Po za tym na rynku są inne firmy…być może bardziej profesjonalne w porównaniu z tą firemką.

  W każdym razie jeśli mają być transmisje to tylko uczciwe robione przez uczciwą i solidną firmę….jak mają być robione przez takich jak te etv…to lepiej żeby w ogóle nie było transmisji i lepiej zorganizować np. transmisję tekstową….w sumie na ostatniej „transmisji na żywo” z Ciechanowa za pośrednictwem etv…dowiadywałem się z facebooka że padała bramka…która w mojej „transmisji na żywo” pojawiała się …jakieś 8-10min później ;)…więc już lepiej FB…niż taki żałosny syf jaki nam ta firemka – etv zafundowała.

 2. Gość jest bezczelnym oszustem ! Dostałem kod po tygodniu od reklamacji i co…jest błędny.
  Nie zapłace złodziejowi nawet złotówki. Zastanawiam sie czy po doświadczeniach z Królem powinniśmy współpracować z tego typu postępującym elementem.

 3. I jeszcze jedno…
  Skoro model funkcjonowania nowej Polonii oparty ma być na kibicach, skoro wykupiłem karnet, oraz regularnie wspieram klub poprzez bilety i przyprowadzanie nowych kibiców, gadzety,piweczko kiełbaski to mam prawo głosu, który to głos krzyczy WON Z OSZUSTAMI !

  Nie chce kolejnych Królów, którzy myślą że piłkarski klub = łatwe do wyciągnięcia pieniądze. Te czasy mamy za sobą i nie zgadzam sie abyśmy kontyuowali współpracy z tego typu firmami !

 4. fakty są takie…że ta nędzna , parszywa…firemka skompromitowała się po raz kolejny…koledzy powyżej nie piszą o problemach z odbiorem transmisji (to może być kwestia przeglądarki) a o niepoprawnym kodzie…to już nie kwestia przeglądarki tylko pomylonych kodów…no ale firma na pewno napisze pięęęęękne sprostowanie i opisze w nich swoje profesjonalne podejście do klienta…:)

  Moim zdaniem to już najwyższa pora…pierdolić tą nędzną firmę…która kolejny raz OSZUKAŁA już kibiców Polonii…i z tego miejsca apeluję do wszystkich oficjalnych stron Polonii…o nie reklamowanie i informowanie o transmisjach tej firmy…ponieważ działa to na szkodę kibiców Polonii Warszawa…nie powinniśmy tej pseudo-firmie kasy nabijać i żerować na własnych kibicach.

Dodaj komentarz