W związku z tym, że „Gazeta Wyborcza” ubiegła nas i poinformowała o tym, że w tygodniu zostanie ogłoszony nowy sponsor na koszulki piłkarzy „Czarnych Koszul” potwierdzamy tą radosną informację.

We czwartek nowy sponsor zagości na koszulkach (fot. Michał Joot)

We czwartek nowy sponsor zagości na koszulkach (fot. Michał Joot)

Nowy sponsor, którego dla klubu znaleźli kibice jest z branży finansowej. „Wielka Polonia”, która prężnie od początku istnienia IV-ligowej Polonii troszczy się o finansowanie klubu. Poza sprzedażą karnetów i cegiełek stara się o pozyskanie sponsorów. Pierwszego poznamy w czwartek. W negocjacjach są także inni sponsorzy, z którymi stowarzyszenie negocjuje.

Dodatkowo należy wspomnieć o tym, że Stowarzyszenie reprezentowane przez Grzegorza Popielarza nie powoła spółki akcyjnej, o której informowaliśmy kilka tygodni temu. Obecnie misję tę przejęła „Wielka Polonia”, która wraz z byłymi członkami Stowarzyszenia rozmawia z MKS-em odnośnie dalszego funkcjonowania klubu. W najbliższy czwartek odbędzie się także spotkanie stowarzyszenia „Wielka Polonia” oraz Stowarzyszenia reprezentowanego przez Grzegorza Popielarza, którego tematem przewodnim będzie zawiązanie spółki akcyjnej.

Oświadczenie telewizji eTV Live w sprawie transmisji:

Po sobotnim meczu w Ciechanowie, naszym widzom należą się słowa wyjaśnienia. Niestety przez całą transmisję naszej ekipie towarzyszyły niezależne od nas problemy techniczne. Powodem kłopotów była fatalna jakość łącza internetowego, które zestawiała na nasze zlecenie zewnętrzna firma z Ciechanowa. Dlatego też przez pierwsze 25 minut spotkania kibice nie mogli zobaczyć obrazu, później zaś był on niskiej jakości, a przekaz nierzadko był przerywany. Obecna na miejscu ekipa ETV do ostatnich minut próbowała naprawić ten stan rzeczy – niestety nie udało się poprawić sytuacji, która wynikła w tym wypadku z winy osób trzecich. Informujemy, że firma, która jest winowajcą zaistniałej sytuacji, zostanie pociągnięta do odpowiedzialności za swój nieprofesjonalizm. Wszystkich widzów, którzy wykupili wczoraj dostęp do przekazu, serdecznie przepraszamy i zapraszamy do kontaktu mailowego (biuro@etvlive.pl), celem ustalenia formy zadośćuczynienia. Jako firma, zawsze traktująca priorytetowo profesjonalizm w działaniu i jakość świadczonych usług, zrobimy natomiast wszystko, co w naszej mocy, by podobne sytuacje nie zdarzyły się w przyszłości.

W meczu eliminacji mistrzostw świata reprezentacja Polski zremisowała na Stadionie Narodowym z Czarnogórą 1-1 (1-1). W spotkaniu zagrali dwaj byli poloniści. W 62 minucie Waldemara Sobotę zmienił Paweł Wszołek, natomiast w 75 minucie Piotra Zielińskiego zastąpił Adrian Mierzejewski.

Źródło: własne / eTV Live / PZPN