Nowy sponsor w czwartek [aktualizacja]

W związku z tym, że „Gazeta Wyborcza” ubiegła nas i poinformowała o tym, że w tygodniu zostanie ogłoszony nowy sponsor na koszulki piłkarzy „Czarnych Koszul” potwierdzamy tą radosną informację.

We czwartek nowy sponsor zagości na koszulkach (fot. Michał Joot)
We czwartek nowy sponsor zagości na koszulkach (fot. Michał Joot)

Nowy sponsor, którego dla klubu znaleźli kibice jest z branży finansowej. „Wielka Polonia”, która prężnie od początku istnienia IV-ligowej Polonii troszczy się o finansowanie klubu. Poza sprzedażą karnetów i cegiełek stara się o pozyskanie sponsorów. Pierwszego poznamy w czwartek. W negocjacjach są także inni sponsorzy, z którymi stowarzyszenie negocjuje.

Dodatkowo należy wspomnieć o tym, że Stowarzyszenie reprezentowane przez Grzegorza Popielarza nie powoła spółki akcyjnej, o której informowaliśmy kilka tygodni temu. Obecnie misję tę przejęła „Wielka Polonia”, która wraz z byłymi członkami Stowarzyszenia rozmawia z MKS-em odnośnie dalszego funkcjonowania klubu. W najbliższy czwartek odbędzie się także spotkanie stowarzyszenia „Wielka Polonia” oraz Stowarzyszenia reprezentowanego przez Grzegorza Popielarza, którego tematem przewodnim będzie zawiązanie spółki akcyjnej.

Oświadczenie telewizji eTV Live w sprawie transmisji:

Po sobotnim meczu w Ciechanowie, naszym widzom należą się słowa wyjaśnienia. Niestety przez całą transmisję naszej ekipie towarzyszyły niezależne od nas problemy techniczne. Powodem kłopotów była fatalna jakość łącza internetowego, które zestawiała na nasze zlecenie zewnętrzna firma z Ciechanowa. Dlatego też przez pierwsze 25 minut spotkania kibice nie mogli zobaczyć obrazu, później zaś był on niskiej jakości, a przekaz nierzadko był przerywany. Obecna na miejscu ekipa ETV do ostatnich minut próbowała naprawić ten stan rzeczy – niestety nie udało się poprawić sytuacji, która wynikła w tym wypadku z winy osób trzecich. Informujemy, że firma, która jest winowajcą zaistniałej sytuacji, zostanie pociągnięta do odpowiedzialności za swój nieprofesjonalizm. Wszystkich widzów, którzy wykupili wczoraj dostęp do przekazu, serdecznie przepraszamy i zapraszamy do kontaktu mailowego (biuro@etvlive.pl), celem ustalenia formy zadośćuczynienia. Jako firma, zawsze traktująca priorytetowo profesjonalizm w działaniu i jakość świadczonych usług, zrobimy natomiast wszystko, co w naszej mocy, by podobne sytuacje nie zdarzyły się w przyszłości.

W meczu eliminacji mistrzostw świata reprezentacja Polski zremisowała na Stadionie Narodowym z Czarnogórą 1-1 (1-1). W spotkaniu zagrali dwaj byli poloniści. W 62 minucie Waldemara Sobotę zmienił Paweł Wszołek, natomiast w 75 minucie Piotra Zielińskiego zastąpił Adrian Mierzejewski.

Źródło: własne / eTV Live / PZPN

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

28 thoughts on “Nowy sponsor w czwartek [aktualizacja]

  1. ciekawe jaki jest właściciel firmy, bo jednego „niestabilnego emocjonalnie” już mieliśmy

  1. Mniemam, iż wywiadami dla prasy, radia i telewizji. :mrgreen:

   Swoją drogą – ciesze się, że Polonią zajęli się ludzie mniej medialni, a bardziej skuteczni. Trzymam kciuki :ok:

 1. Zwracam się do ogarniętych kibiców Polonii ( jeśli tacy są ) Pisałem we wcześniejszym komentarzu o tym, że Polonia nie jest lubiana w Ciechanowie, ja natomiast mimo nie lubienia szanowałem wasz klub i życzyłem szybkiego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowei. Po sytuacji, która miała miejsce w Ciechanowie straciłem do was całkowity szacunek. Jak można bawić się w najlepsze cieszyć, śpiewać i nawet raz nie zareagować na to jak policja nadużywa władzy i karze kibiców mandatami za nic oraz niepozwala na wejście na własny stadion. Rozumiem, że jest to drużyna przeciwna, ale są pewne zasady ruchu kibicowskiego. Te zasdy w tym przypadku złamaliście ( chyba , że ich wogóle nie macie) Piszę to do was abyście się ogarneli w tym temacie, bo nikt was nie będzie szanował na mazowszu. W głównej mierze chodzi mi o piłkarzy ( sam kiedyś grałem) Przez takie akcje zawsze będą rykoszetem obrywać piłkarze, a wy będziecie kojarzeni z konfidentami i kibicami którzy się nie solidaryzują w walce z prowokacją

  1. „Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Jak możesz mówić swemu bratu: <>, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata.”
   Łk 6, 41-42

 2. Tak to nazwijmy umownie „kolego” z Ciechanowa, a może przybliżyłbyś nam wszystkim ten swoisty ” kodeks honorowy ” kibiców o którym piszesz. Rozumiem, że zasady w nim zawarte są takie, że pewnemu klubowi i jego przystawkom pozwalają, z zachowaniem oczywiście tego „szacunku” i „honoru” o którym piszesz, napadać na dzieci i kobiety, grozić piłkarzom, kraść koszulki profanować herb przeciwnika, itp.
  Myślę, że twoja frustracja wynika z jednego, a mianowicie ze świadomości, że zawsze będzie przystawką, NIGDY zapamiętaj NIGDY daniem głównym.
  Mylisz się co do tego, że całe Mazowsze, będzie przeciwko nam. powiem więcej całe Mazowsze oprócz przystawek takich jak ty może liczyć, że będzie serdecznie przyjęte na K6.

 3. Ciechanów-swoje mądrości i dobre rady zachowaj dla siebie.A jeżeli mówisz już o prowokacji,to raczej Wy, Ciechanowianie prowokowaliście nas swoimi prolegijnymi żałosnymi w treści przyśpewkami na które my nie reagowaliśmy,bo i po co ? A żeby z kimś dyskutowac to trzeba mieć o czym. A z Wami nie ma o czym,bo u Was jedynym słusznym punktem widzenia jest tylko 7egia. O nas się nie martw,dajemy radę w Warszawie to i damy radę na Mazowszu. :tablica:

 4. Jasne Ciechanów, powinniśmy wyjść, powinniśmy stosować, bla bla. Myślisz, zanim chlapniesz? W Łomiankach twoi koledzy wyszli, gdy my staliśmy pod stadionem? Jakichś zasad przestrzegali? Tylko jednej – zasadą jest brak jakichkolwiek zasad i hamulców. W Raciążu ktoś wyszedł? I nikt nie wyjdzie, gdy nas nie wpuszczą.

 5. Wolę być przystawką do dania głównego niż daniem głównym na talerzu konfidenta. Nie chciałem tu wprowadzać fermentu u was, a tylko otworzyć wam oczy. Nie toleruję awantur na trybunach, ani ataków na zawodników, na kobiety czy dzieci, ale swoim zachowaniem prowokujecie do takich zdarzeń i dajecie powody bandziorom do takich krzywych akcji

 6. Drogi mieszkańcu Ciechanowa, kibicu drużyny Legia XXVIII, po odpowiednio Dolcanach, Zniczach, Hutnikach – posługując się nomenklaturą kodeksu kibiców (sic) – w pierwszej kolejności nierespektowanej przez Twoich zwierzchników z Warszawy – najpierw proponuję przybrać własną tożsamość klubową. Jesteście doskonałym tłem dla karmiących się Wami kibów postkomunistycznego wrzoda z Ł3. Jak można będąc mieszkańcem Ciechanowa, ponad własny klub wielbić inny? Jest to tak śmieszne, że aż tragiczne. Pokażcie własną tożsamość, oderwijcie pępowinę od pasożyta, który jedynie Wami się karmi, a wtedy możemy porozmawiać jak kibice reprezentujący różne kluby. Z kibicami L co do zasady nie dyskutuję.

 7. Myślałem, że jesteście klubem, który nie ma kompleksów Legii. a jednak potwierdziliście swoimi wpisami jak naprawdę jest. Czy ja w którymś komentarzu pisałem o przynależności do Legii!!!! Napisałem, że się nie solidaryzujecie z kibicami ( nie z bandziorami ), Którzy zostali w sposób brutalny szykanowani przez tych co się nazywają stróżami prawa i prowokowani do tego, aby stały się drugie Łomianki i żeby można było rozwiązać problem z Łomianek w Ciechanowie. Sami mieliście problemy z Policją po meczu z Łomiankami i o to mam pretensje, że nie reagowaliście, ale widzę, że wy tylko Legia i to samo, że komuniści, bandziory itd. Jeszcze raz abyście zrozumieli. Po pierwsze Legia to nie klub Legia to kibice i nie istotne czy to był klub wspierany przez czerwoną armie czy też nie i nie istotne czy ktoś jest z Warszawy , Ciechanowa czy Poznania ważne co się ma w sercu. Po drugie nie istotne czy się jest z Krakowa , Gdańska czy Wrocławia trzeba wspólnie walczyć z tymi którzy niszczą wszystko i czują się bezkarni

  1. Mówi ci się grzecznie żebyś stad sp*erdalał, a ty i tak pchasz swój świński ryj tam gdzie cie nie chcą. Boli cie, zę zgnijecie pajace w tej gównianej IV lidze a my za kilka lat będziemy grali o mistrzostwo? <- pytanie retporyczne

   Kibicuj komu chcesz na prawde nikogo to tutaj nie obchodzi. Won pajacu.

  2. A kibicowsko jesteście g*wnem tak jak każda ekipa która żeby w ogóle istnieć musi się pod kogoś podwiesić.

  3. Ciechanow, mam kilka pytań, na które nie oczekuję odpowiedzi na piśmie. Odpowiedz sobie na nie w myślach:
   1. Ile razy podczas meczu kibice Polonii intonowali wulgarne przyśpiewki pod adresem MKS Ciechanów?
   2. Ile razy podczas meczu kibice Polonii intonowali wulgarne przyśpiewki pod adresem Legii Warszawa?
   3. Ile razy kibice MKS Ciechanów intonowali wulgarne przyśpiewki pod adresem Polonii Warszawa?
   4. Ile razy kibice MKS Ciechanów intonowali przyśpiewki sławiące potęgę Legii Warszawa?
   5. Kto ma w świetle odpowiedzi na pytania 1-4 kompleksy i wobec kogo?
   6. Którego klubu kibice opublikowali plakat ogłoszeniowy o meczu z odwróconym herbem KSP Polonia S.S.A., który w sposób haniebny został doprowadzony do bankructwa przez Ireneusz Króla, zamiast oficjalnego herbu MKS Polonia?
   7. Czy kopanie leżącego jest honorowe?
   8. Czy dobrym sposobem na pozyskanie poparcia i odruchów solidarności od kogokolwiek jest wyzwanie tego kogoś od kurew (Polonia Ka… Polonia Eees…) oraz zhańbienie jego insygniów?
   8. Czy według twojego kibicowskiego „kodeksu honorowego” kibicom klubu, którego utrzymanie spoczywa (jak dotąd – wkrótce ma się pojawić sponsor) wyłącznie na na ich portfelach i ich ciężkiej pracy należy się jakiś, choć niewielki szacunek, czy jedynie rzeka jadu i nienawiści?

   Żądasz od nas „honorowego” postępowania, to postępuj honorowo wobec nas. Albo po prostu wpadnij na Konwiktorską 6 na mecz z Amatorem Maszewo. Porozglądaj się, podsłuchaj rozmów, zajrzyj do strefy małego kibica, zobacz w jaki sposób przyjmujemy kibiców gości (nie troglodytów w odcieniu tych z Łomianek). Może coś zrozumiesz…

 8. Była napinka przed meczem?…Wszyscy na Polonię,mecz wyjątkowy?… Doping od 1 do 90 min?..Godło Nasze przewrócone (żenada)…a i te „L” po całym Ciechanowie?.
  Już po meczu i dobrze:)…a tak naprawdę to nie grała Polonia ta z wiosny:)..tylko „Nowa całkiem Druzyna”…pewno mniej zgrana jak wasza?. Tylko „Nasza ma już…SERCE i Wolę walki…i ma dla kogo grać:). A policja?…robi jakie ma polecenia”’żadnych kibiców się nie słucha, to po co te żale?

 9. do mountas
  ad1) kur….wy pokonamy- po tym nastąpił pocisk od pikników
  ad2) prawie w każdej pisence min. kto nie skacze ten za legło cw….el
  ad3)tylko wtedy kiedy był pocisk na MKS albo Legie
  ad4) ani razu ponieważ nie było młynu na meczu w związku z policja
  ad5)Poloniści
  ad6)fakt to było niepotrzebne
  ad7)Nie!! więc widząc problemy kibiców MKS z policją nie powiniście się tak zachowywać
  ad8) xhyba nie byłeś na meczu!!! Jak przyjechaliście na stadion nie było już młynu od strony rzeki, natomiast odpowiedzi te o których piszesz były wykrzykiwane dopiero po każdym pocisku na Legie i MKS. Ostatni raz robie tu wpis i troche pokory, bo nic wielkiego nie robicie!!! W Ciechanowie grają sami wychowankowie bez żadnych wynagrodzeń, misato daje 100tyś zł na utrzymanie drużyny seniorów i i 8 grup młodziezowych. Od kilku lat kibice zbierają pieniądzę, żeby ten klub jakoś istniał, a u was zbieracie ludzi z całego mazowsza płacicie po 2 tysiące. Gdzie macie wychowanków!!!! Nigdy sami nic nie zrobicie tylko za kase ta wasza drużynka istnieje żadnych ambicji. Nigdy nie awansujecie tylko trafi się jakiś sponsor i znowu jakiś twór kupi sobie miejsce w ekstraklasie
  ad

  1. Oj Ciechanow, Ciechanow – jesteś nie reformowalny…

   PS> cyt.: „Gdzie macie wychowanków!!!!” – odpowiadam: gdybyś zadał sobie trud i poczytał w necie, to byś wiedział.

   Bez odbioru.

Dodaj komentarz