Ekwueme nie dojechał. Media o sprzedaży karnetów. Jedziemy do Łomianek!

W weekend bardzo głośno było o Polonii za sprawą jej byłego gracza Martinsa Ekwueme. Defensywny pomocnik, który miał za sobą grę w nigeryjskiej młodzieżówce miał pojawić się na Konwiktorskiej i wzmocnić nasz zespół.

Martins Ekwueme
Martins Ekwueme (fot. Oiolosse / WielkaPolonia.pl)

Na chwilę obecną młodszy „Tolek” jednak jest nadal daleko od „Czarnych Koszul”. Były gracz Zagłębia Lubin nie stawił się na treningu i nie poinformował o przyczynach swojej nieobecności. Z relacji facebooka „Kibice Razem” wynika, że trener Piotr Dziewicki pojechał oglądać poza Warszawą piłkarza, który może wzmocnić zespół. Czy to będzie Ekwueme? Pewne jest natomiast, że dziś na treningu pojawi się urugwajski napastnik Pablo Piyuka.

Do soboty Polonia sprzedała ponad 600 karnetów na mecze w IV lidze. To więcej niż kiedykolwiek w ostatnich latach, kiedy Polonia występowała w ekstraklasie i na Konwiktorskiej grali byli i obecni reprezentanci kraju: Tomasz Jodłowiec, Adrian Mierzejewski, Euzebiusz Smolarek, czy Artur Sobiech. Dużo więcej, choć karnety są dosyć drogie jak na tę ligę. Ich cena wynosi 250 zł – czytamy w „Gazecie Wyborczej”. Jaka jest przyczyna takiego zainteresowania?

Czwartoligowa Polonia stała się własnością kibiców, którzy o swoją własność najwyraźniej dbają bardziej niż Ireneusz Król i Józef Wojciechowski i wcielają w życie własne pomysły na promocję. Najnowszy to sprzedaż karnetów na nowy sezon przez znane osobistości sympatyzujące z klubem. W przyszłym tygodniu abonamenty w budynku klubowym będzie można kupić od aktora Stefana Friedmanna, prezenterów telewizyjnych Katarzyny Dowbor i jej syna Macieja, trenera – mistrza Polski z 2000 roku Piotra Dziewickiego. Zaproszenie do tej akcji wysłano również do aktora i reżysera, wychowanka Polonii Jana Englerta – wyjaśnia „GW”.

Dziś Maciej Dowbor nie będzie sprzedawał karnetów. Zastąpi go Milo Kurtis – współzałożyciel zespołu „Maanam”. Zapraszamy w godzinach 17:00-19:30 do pokoju 112 na stadionie.

Już w najbliższą sobotę, Polonia Warszawa pod wodzą Piotrka Dziewickiego zadebiutuje na czwartoligowych boiskach. W pierwszym meczu „wyjazdowym” Czarne Koszule zmierzą się z Klubem Sportowym Łomianki. Początek meczu o godzinie 15:00, zbiórka kibiców Polonii o godzinie 12:30, przed budynkiem klubowym na Konwiktorskiej 6. Musisz tam być!!! Więcej szczegółów na naszym forum (link do tematu).

Źródło: własne / Kibice Razem / Czarna Koszula / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Ekwueme nie dojechał. Media o sprzedaży karnetów. Jedziemy do Łomianek!

Dodaj komentarz