Dziś o godz 15.30 cała drużyna Polonii Warszawa, razem z trenerem Piotrem Dziewickim i dyrektorem Pawłem Olczakiem, wejdzie na murawę naszego stadionu i złoży wiązanki kwiatów ku czci poległych tu podczas próby przedarcia się na Żoliborz 12 żołnierzy Powstania. 

Wczoraj „Wielka Polonia” przekazała MKS-owi pierwsze pieniądze ze zbiórki „cegiełek”. Dzięki temu klub może zacząć kompletowanie drużyny.

A tymczasem MKS zwrócił się z prośbą do Muzeum Powstania Warszawskiego o udzielenie zgody na umieszczenie na koszulkach zawodników obok herbu klubu, logotypu muzeum podczas wszystkich meczów w sezonie 2013/14.

Kolejny sparing „Czarnych Koszul” zostanie rozegrany w sobotę o 11:00 w Sulejówku, z tamtejszą Victorią.

Słów kilka o naszych byłych zawodnikach. Damian Jaroń podpisał we wtorek dwuletnią umowę z drugoligowym Motorem Lublin. Nowym zawodnikiem lubelskiego klubu został także  Patryk Koziara. Z Krakowa ewakuować się chce Cezary Wilk. – Dwa dni temu wpłynęło do klubu pismo z prośbą o rozwiązanie kontraktu z powodu niezapłaconych w terminie wynagrodzeń dla zawodnika. Sprawa zostanie rozstrzygnięta przez Izbę ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych 7 sierpnia, gdyż ze strony klubu brak podstaw do takiego działania. Do tego czasu zawodnik, Cezary Wilk, będzie uczestniczył w treningach i pozostaje do dyspozycji trenera – stwierdził Jacek Bednarz na dzisiejszej konferencji prasowej.

Selekcjoner reprezentacji Polski Waldemar Fornalik powołał zawodników z lig zagranicznych na najbliższy mecz towarzyski „biało-czerwonych” z Danią, który odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 20:45 w Gdańsku. Powołania otrzymali nasi dwaj byli gracze, występujący w klubach zagranicznych: Adrian Mierzejewski i Artur Sobiech.

Źródło: własne / Czarna Koszula / 90minut.pl / Dziennik Wschodni / Wisła Kraków / PZPN