Dziś podrzucamy kilka informacji, które powinny ucieszyć Was, tą piękną wieczorową porą. Dziś Stowarzyszenie „Wielka Polonia” podpisała list intencyjny z MKS-em Polonią Warszawa, dotyczący współpracy kibiców z klubem. 

Dominik Budzyński

Dominik Budzyński (fot. ksppolonia.pl)

Na razie cały ciężar finansowy spoczywa na barkach Stowarzyszenia „Wielka Polonia”, które zdołało już zgromadzić realne środki finansowe pochodzące ze sprzedaży cegiełek oraz dobrowolnych wpłat kibiców. Apelujemy do Wszystkich kibiców aby nadal nabywali cegiełki. Powód jest prosty – chyba wszyscy chcemy, żeby wszystkie mecze przy K6 zostały uznane za imprezy masowe. W tym celu musimy sprzedać ok. 1.200 cegiełek. Do dzieła!

Jeśli chodzi o kwestie zawodników. To dziś na treningu pojawił się Dominik Budzyński. Popularny „Budyń” rozważa powrót do „Czarnych Koszul”, jednak wszystko jest na razie w fazie negocjacji. Dziś na treningu prezentował się dość dobrze.

Piotr Dziewicki mógł się także przyglądać trzem zagranicznym zawodnikom, którzy aspirują do gry w Polonii. Poza Martinem Hermanem (bramkarz pochodzenia polskiego z Argentyny) i Danilo Rađenoviciem (napastnik z Czarnogóry) z zespołem trenował meksykański napastnik David Cuerta Beltran.

Sztab szkoleniowy może wzmocni były trener bramkarzy SMS-u Warszawa Marek Chański.

Źródło: własne