Gołaszewski: Jestem lepszy technicznie od taty!

Dziś po treningu udało się nam przepytać Bartłomieja Gołaszewskiego, defensywnego pomocnika, który w przyszłym sezonie powinien być ostoją „nowej” Polonii. Na wywiad zapraszają Piękny Kawaler i naczelny…

Link do YT

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

18 thoughts on “Gołaszewski: Jestem lepszy technicznie od taty!

  1. Na początek z innej beczki, ale ile ty masz mniej więcej lat? Chodzi mi o ta ikonkę. Czy tu jest jakiś konkurs na najciotowniejszą?

   Kamere HD można kupić za 200zł, statyw za jakieś 100zł (mówię o nowym sprzęcie).

 1. Spoko jeżeli 300zl to dla Ciebie nie jest wydatek to czekam od Ciebie na sprzęt. Baaa powiem wiecej przed kazdym wywiadem wkleimy Twoje zdjecie jako honorowego sponsora!

  PS. Wtedy bedzie szansa na wygranie konkursy na „najciotowniejsze” zdjecie 🙂

  1. Taki skomplikowany proces myślowy przeprowadzałeś, a nie przystało ci do twojej pluszowej głowy żeby np zwrócić sie do któregoś producenta/dystrybutora sprzętu o wypożyczenie kamery, lampy i statywu w zamian za np umieszczenie ich reklamy na stronie czy gdzieś w kadrze? Przecież nie jest tak znowu daleko.

  2. Szefie Ty wiesz o czym mówisz? Jakby to takie proste było to by nie było problemu. Sprzęt nagrywa ok. Nie ma się po co czepiać 3:-)

  3. Wykarz sie dla klubu załatw coś. Naprawdę ludzie będą Ci wdzięczni, ze wykazujesz sie. Rozumiem ze jako czlowiek wyżej rozwinięty intelektualnie mógłbyś sie przyczepić w wywiadzie do słabych pytań, niewyraźnej wymowy osób co przepytują, o wybór zawodników do wywiadów albo o co innego z treści merytorycznej. A przyczepiłeś się do tego że wywiad jest za słabo oświetlony.
   Skoro tak łatwo jest znaleźć sponsora naprawdę proszę Cię pomóź Nam go znaleźć. Ja niestety jestem zbyt ograniczony aby tego dokonać

 2. Po pierwsze…w tego typu wywiadach liczy się przede wszystkim treść…więc nie za bardzo rozumiem po co te uwagi? W obecnych ciężkich czasach dla Polonii…liczy się fakt że ktoś stara się robić tego typu wywiady a nie szukać dziury w całym.

  A co do treści powyżej…obrażania avatarów i tego typu teksty…są moim zdaniem godne białych koszulek…poziom dna. Teksty o tym co komu nie przyszło do głowy…również. No ale czego się spodziewać po nacjonalistycznej łysej główce owego kmicica…który nie od dziś budzi uśmiech (szyderczy) na twarzach większości forumowiczów. Co post to lepszy… stał się już koordynatorem wywiadów, dowódcą kibiców, decydentem w sprawie zatrudniania w Polonii obcokrajowców… ciekawe co przyniesie czas. :facepalm:

  1. Ciężko dyskutować o poczuciu humoru, bo idzie w parze z poziomem inteligencji, a z treści komentarza wynika że jesteś ze swojego zadowolony. I tak trzymaj. 😀

 3. Nie chcę być posądzony o serwilizm, ale wywiad b. mi się podobał. Był przede wszystkim naturalny i nie było w nim tego, co mnie zawsze wqrwia – presji prowadzącego na rozmówcę. Dobra robota.

 4. To ja mam pomysł, ponieważ większości oświetlenie nie przeszkadza, to niech zostanie tak, jeszcze lepiej niech Kmicic znajdzie sponsora, a jeśli chodzi o trzy stówki.. to na to konto 07 1140 2004 0000 3102 7477 9460. W tytule przelewu: Darowizna na rzecz „Stowarzyszenia Przyjaciół „Czarnych Koszul””.

 5. Kmicic

  Albo masz bajkowe życie pozbawione problemów, dlatego czepisz się takich głupot, albo też jestem życiowym nieudacznikiem i swoją frustrację z tego powodu przelewasz w internecie. Osobiście typowałbym tą drugą opcję. Tak więc przestań pluć jadem i pogratuluj chłopakom dobrej roboty.

  1. Odpierd*l się ode mnie pajacu i przeczytaj mój pierwszy komentarz tutaj, bo chyba nie rozumiesz po polsku. Życiowy udaczniku.

Dodaj komentarz