Kęska wróci do Polonii. Zarobki na poziomie 1500 zł?

„Przegląd Sportowy” informuje w dzisiejszym artykule na jak wysokie pobory mogą liczyć zawodnicy „nowej” Polonii. Czwartoligowa Polonia Warszawa będzie płaciła swoim piłkarzom między 1000 a 1500 złotych – podaje „PS”.

Informacji tej na chwilę obecną nie da się potwierdzić, gdyż jak twierdzą sami zainteresowani na razie o pieniądzach nie rozmawiali z nikim.

Według „Przeglądu” w sezonie 2013/14 drużynę będą reprezentować m.in. Sebastian Kęska, Jacek Kosmalski, Tomasz Dudek i Maciej Biernacki. Sami od siebie dodamy, że ze wspomnianej czwórki w Otwocku widzieliśmy tylko dwóch ostatnich. Kosmalski przebywał w Gdańsku – oczekując na mecz Lechii Gdańsk z FC Barceloną. Kęska jest nową postacią w kontekście gry w zespole „Czarnych Koszul”.

Były napastnik warszawskiej Polonii Patryk Aleksandrowicz jest testowany przez grecki Panegiálios GS. Klub jest zainteresowany jego pozyskaniem. Z kolei we wczorajszym meczu sparingowym z Nadwiślanem Góra w barwach GKS-u Tychy zagrał Daniel Mąka.

Źródło: własne / Przegląd Sportowy / 90minut.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Kęska wróci do Polonii. Zarobki na poziomie 1500 zł?

Dodaj komentarz