Derby są nasze!! 30.03 Informacje kibicowskie!!

o meczu z Legią ponad tydzień czasu, ale już dzisiaj przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały na trybunie „KAMIENNEJ”, podczas spotkania derbowego. 

 1. NAJWAŻNIEJSZY PUNKT – APEL DO WSZYSTKICH!
  Na mecz przychodzimy przynajmniej godzinę wcześniej, dotyczy to trybuny Kamiennej, jak i Głównej. Piłkarze muszą
  czuć nasze wsparcie od wyjścia na rozgrzewkę, aż do końca meczu.
 2. Tak samo jak podczas meczu z Lechem (na 100-lecie) i poprzednich derbów na K6 na trybunie „KAMIENNEJ” będzie do kupienia obowiązkowa vlepka „cegiełka” w cenie 5 zł (minimum). Zysk z „cegiełki” przeznaczone będzie na cele ULTRAS, jak i dofinansowanie jednego z wyjazdów (więcej info po derbach).
 3. DOPING na 100% od pierwszej do ostatniej piosenki zarzuconej przez GNIAZDOWEGO (dotyczy to wszystkich, którzy stoją w młynie).
 4. Na krzesełkach będą rozłożone elementy oprawy. Gniazdowy podczas spotkania będzie instruował, co i kiedy ma być wykorzystane.

(i tutaj ważny punkt 1.). Prosimy również o stanie przy swoim krzesełku, przynajmniej do rozpoczęcia meczu.

MIMO WIELU PRZECIWNOŚCI, STWÓRZMY PRAWDZIWE WIDOWISKO, KTÓRE PONIESIE PIŁKARZY DO ZWYCIĘSTWA. PAMIĘTAJCIE! INNI ODEJDĄ, UCIEKNĄ, MY KIBICE ZOSTANIEMY!

KU CHWALE POLONII

ULTRAS ENIGMA

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Derby są nasze!! 30.03 Informacje kibicowskie!!

 1. :tablica:

  Zachęcam wszystkich do bojkotu konsumenckiego nowej platformy nC+! Musimy się jakoś bronić przed praktykami monopolistycznymi nowego giganta medialnego. Jeśli masowo zaczniemy wypowiadać umowy z nC+ może szaleńcy, którzy opracowali nową ofertę się opamiętają.

  Przypominam, że teraz żeby mieć pełen pakiet stacji sportowych, trzeba wykupić miesięczny abonament w wys. 199 zł. JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK DROGO!!!! BROŃMY SIĘ PRZED PRAKTYKAMI MONOPOLISTYCZNYMI!!!!!!

  :tablica:

Dodaj komentarz