Kopciński i Piekarski w Polonii. Kokoszka rozwiązał kontrakt!

Strona oficjalna potwierdziła trzy migracje związane z naszym klubem. Po pierwsze w barwach Polonii przez pół roku będzie grał defensywny pomocnik GKS-u Bełchatów, Piotr Piekarski. Ostatni klub T-Mobile Ekstraklasy wypożyczył młodego zawodnika na pół roku. 

Adam Kokoszka
Kokoszka odchodzi! (fot. Czarna Koszula)

Po drugie „Czarne Koszule” zdecydowały się na roczne wypożyczenie ze Znicza Pruszków Krzysztofa Kopcińskiego. Skrzydłowy w umowie ma zapisaną klauzulę dającą klubowi z Konwiktorskiej prawo pierwokupu. Piłkarz w barwach Polonii będzie występował z numerem „22”.

Z naszych informacji wynika, że Polonia negocjuje jeszcze transfer napastnika. O szczegółach wkrótce…

Po trzecie dziś kontrakt rozwiązał Adam Kokoszka. Z doniesień medialnych można się spodziewać, że popularny „Kokos” przeniesie się do Śląska Wrocław. Kokoszka był w grupie piłkarzy, która złożyła wnioski o rozwiązanie kontraktów z powodu zaległości finansowych. Odejście zawodnika może oznaczać, że Piotr Stokowiec zdecyduje się na trwałe włączenie do kadry pierwszego zespołu Tomasza Wełny, który do tej pory występował w drużynie Młodej Ekstraklasy.

Nad opuszczeniem klubu zastanawia się Aleksandar Todorovski, którego chętnie za darmo pozyskałaby Legia…

Źródło: własne / ksppolonia.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Kopciński i Piekarski w Polonii. Kokoszka rozwiązał kontrakt!

  1. Jest najemnikiem, więc „dziura” raczej mało obchodzi piłkarza, któremu się nie płaci. Musimy niestety być wyrozumiali dla opuszczających klub.

 1. inter. Co do słowa „wyrozumiali”?…Oni nie mogli być wyrozumiali wcześniej?, nie mogli bardzo wysokich zawartych z JW kontraktów renegocjiowac?. Chyba wiedzieli że ten kasy takiej nie ma?(a prosił ich o to). Tylko z ciemniali, i doczekali się że Nowy też zaczął z ciemniać.
  Dobre słowa prezesa Górnika…jakby zapier…… za JW a nie olewali to by do tej pory mieli by ptasie mleczko:))) Nic do dodania:).

 2. Zaczyna mnie wkurzać polityka transferowa pana Leśnodorskiego. Najpierw wkurzaliśmy się na politykę JW, że psuje rynek etc, teraz to samo robi on tylko w inny sposób.
  Poza tym, wiem że to pewno nic nie warty frazes, ale istnieje jakaś etyka zawodowa…

  1. Etyka nakazuje płacić pracownikowi.Gdyby Król płacił to by do Legii nie odchodzili.

  2. Zawsze byłem przeciwny argumentacji jak ktoś jest fiut to ja też mogę.

 3. Etyka nakazuje piłkarzom zapieprzać po boisku a nie spacerować!!!
  Dlaczego kuźwa etyka wg niektórych kibiców ma działać w jedną stronę????
  Gdyby piłkarze grali a nie jaja sobie robili na boisku i szczególnie w szatni to JW dalej by siedział w piłce i z pensjami nie byłoby problemu. Słuchać się mi już nie chce o tych „biednych” (raczej głupich) piłkarzach.

  Kali kraść dobrze, Kalego okradać źle.

Dodaj komentarz