Polonia szuka napastnika w Gdańsku… Goliatkin wrócił na „stare śmieci”…

Mimo tego, że Polonia nie zdołała dogadać się z Ivansem Lukjanovsem, to nadal rozważa ściągnięcie napastnika z Gdańska. Nie będzie to jednak Łotysz. Według informacji „Dziennika Bałtyckiego” na pół roku wypożyczony zostanie Piotr Grzelczak

W środę spotkam się z prezesem Bartoszem Sarnowskim i również na ten temat będę z nim rozmawiał. Jeśli oferta Polonii będzie korzystna finansowo dla Lechii i zadowolony będzie również sam zawodnik, to jestem za tym, aby Piotr Grzelczak został wypożyczony na pół roku – powiedział dziennikowi Bogusław Kaczmarek, trener biało-zielonych.

Wychowanek Widzewa w rundzie jesiennej w Lechii zagrał sześciokrotnie. Ogólnie w najwyższej klasie rozgrywkowej w 82 spotkaniach trafiał 11 razy. Ten wynik jest porównywalny do tego, którym może się pochwalić Daniel Gołębiewski (81/15).

Polonia początkowo chciała wypożyczyć Adama Dudę (9/0), ale po odpowiedzi odmownej zgłosiła się po Piotra Grzelczaka.

Były obrońca „Czarnych Koszul”  Siergiej Goliatkin podpisał kontrakt z rosyjskim drugoligowcem – SKA-Eniergiją Chabarowsk. Dla 24-letniego Rosjanina to powrót do klubu, w którym spędził dwa lata przed przejściem do Polonii.

Źródło: własne / Dziennik Bałtycki / 90minut.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz