Przyrowski odejdzie do Cracovii? Dwaliszwili do Legii? Poloniści motywują się do wiosennych meczów…

Dzisiejszy „Fakt” informuje, że Polonia nerwowo szuka nowych zawodników. Według tabloidu ich poziom nie jest jednak zbyt wielki. Piłkarze, którzy przyjechali do Antalyi to w gruncie rzeczy średniacy… których jedynym atutem jest to, że nie będą kosztować za dużo. 

Sebastian Przyrowski
Przyrowski przejdzie do „Pasów”? (fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl)

Głośniej zrobiło się za to o transferach z klubu. Cracovia chce pozyskać  według „Gazety Wyborczej” Sebastiana Przyrowskiego. – Czasu mam coraz mniej, ale nim się zajmę transferem, zamierzam załatwić wszystkie sprawy z Polonią. Dopiero potem będę się zastanawiał nad tym, gdzie zagram wiosną – mówi Przyrowski. Działacze klubu ze stolicy są mu winni kilkaset tysięcy złotych. W Cracovii wciąż są zainteresowani sprowadzeniem byłego reprezentanta Polski. Władze liczą, że uda się zakontraktować Przyrowskiego, gdy stanie się wolnym zawodnikiem. – Nie mówię „nie” Cracovii, ale do transferu do tego klubu jeszcze daleka droga. Na razie to bardzo odległy temat – podkreśla Przyrowski.

Według „Przeglądu Sportowego” zaprzyjaźnione z Polonią „Pasy” chciały pozyskać też Jakuba Tosika, który jednak odrzucił propozycję z Krakowa i ostatecznie po półrocznym epizodzie z Karpatami Lwów wrócił na Konwiktorską.

Według „Faktu” Władimirem Dwaliszwilim znów interesuje się Legia. Jeśli Gruzin rozwiąże kontrakt z „Czarnymi Koszulami”, to również może się przenieść na Łazienkowską.

Tymczasem w Turcji poloniści poprawiają kondycję swoich umysłów. Drużyna współpracuje z psychologiem sportu, Pawłem Habratem, ten robi co może, aby zmotywować piłkarzy Polonii. Podopieczni Piotra Stokowca w ostatnim czasie obejrzeli dwa filmy, pierwszy o Michaelu Jordanie, drugi o braciach Kliczko. Po każdej z projekcji Habrat przeprowadzał z drużyną pogawędkę motywacyjną. W przypadku filmu o znanym koszykarzu, piłkarze z ust psychologa kilkakrotnie usłyszeli maksymę dotyczącą ciągłej motywacji i nie poprzestawania na sukcesach. Z kolei historia bokserów niosła ze sobą przesłanie – dbałość o szczegóły.

Na koniec, krótka informacja redakcyjna. Pracę inżynierską obronił nasz współpracownik Ganja. Życzymy powodzenia w walce na studiach uzupełniających magisterskich. 

Źródło: własne / Fakt/ Gazeta Wyborcza / Przegląd Sportowy

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Przyrowski odejdzie do Cracovii? Dwaliszwili do Legii? Poloniści motywują się do wiosennych meczów…

  1. Byli krolowie,ktorzy zostawiali po sobie lad i porzadek,byli tez tacy,po ktorych zostawaly tylko zgliszcza i ruine, a lud ich abdykacje lub smierc przyjmowal z wielka ulga.
    Niestety czest, po odejsciu tych znienawidzonych, nastawaly czasy jeszcze ciezsze.
    I to nas, obawiam sie, czeka…

  2. a sobie i wam polecam historie kolarza Amstronga Lenca – czyli jak dymać głupich kibiców 😈
    Biedne piłkarzyki :(…..a kto załatwi psychologów dla nas – kibiców.
    Piłkarzyki mają to w dupie, pójdą do cwelni grać – wszak cytując klasyka „prostytutek nie można zgwałcić” :wisi:

Dodaj komentarz