Polonia sprawdzi Tarnowskiego

Strona oficjalna poinformowała, że do Antalyi dojechał nowy zawodnik. Jest nim pomocnik Jagiellonii Białystok Paweł Tarnowski. 22-latek w tym sezonie rozegrał 7 meczów w T-Mobile Ekstraklasie i jeden w Pucharze Polski. 

Pomocnik „Jagi” karierę rozpoczynał w Radomiu. Jest wychowankiem Michałowa, później występował w Beniaminku i Radomiaku.

Poza Tarnowskim Polonia wciąż testuje trzech innych zawodników. To defensywny pomocnik z Chorwacji, Igor Jugović, napastnik z Serbii, Uroš Đerić (Obu zawodników polecili do Polonii jej byli zawodnicy, którzy po zakończeniu kariery zostali menedżerami Branko Hucika i Žankarlo Šimunić), oraz Krzysztof Kopciński, który trenuje z drużyną od prawie miesiąca. Podbeskidzie Bielsko-Biała informowało ponadto, że na testy w naszym klubie wybiera się Damian Byrtek.

Źródło: własne / ksppolonia.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Polonia sprawdzi Tarnowskiego

  1. Prawy obrońca Polonii Warszawa Sebastian Olczak nabawił się poważnej kontuzji stopy i nie zagra przez kilka tygodni – poinformowała oficjalna strona „Czarnych Koszul”.

    Olczak przebywa wraz z drużyną na zgrupowaniu w tureckiej Antalyi. Podczas jedego z treningów doznał urazu prawej stopy i zakończył zajęcia. Po przebadaniu przez lekarza okazało się, że piłkarz złamał jedną z kości śródstopia, co oznacza kilkutygodniową przerwę w treningach.

Dodaj komentarz