Udany debiut Teodorczyka. Asysta Wszołka!

Reprezentacja Waldemara Fornalika pokonała ligowców z Rumunii 4:1. W zwycięskim meczu zagrali od początku dwaj piłkarze warszawskiej Polonii – Łukasz Teodorczyk i Paweł Wszołek. Debiutujący Teodorczyk mecz może uznać za wyjątkowo udany.

Zdobył jako siódmy polonista w historii (po Aleksandrze Tupalskim, Leonardzie Maliku, Emmanuelu Olisadebe, Pawle Kaczorowskim, Euzebiuszu Smolarku i Adrianie Mierzejewskim) gola w narodowych barwach. Bramkarza reprezentacji Rumunii pokonał w 24 i 27 minucie. Fornalik dał mu szansę w całym meczu. Przy pierwszej asystował Wszołek.

Skrzydłowy „Czarnych Koszul” w 46 minucie został zmieniony przez Michała Kucharczyka. Od początku drugiej połowy na boisku mogliśmy oglądać także ekspolonistę Tomasza Jodłowieca, który zmienił Artura Jędrzejczyka.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Udany debiut Teodorczyka. Asysta Wszołka!