Cztery sparingi w Turcji. Ciach ma jeszcze szansę?

Strona oficjalna podała listę zawodników, którzy wylecieli dziś do Turcji. W Antalyi poloniści rozegrają cztery spotkania sparingowe. Na zgrupowaniu, które potrwa do 13 lutego mogą pojawić się nowi gracze testowani. 

Lista na obóz w Antalyi:

  • bramkarze: Mariusz Pawełek, Sebastian Przyrowski.
  • obrońcy: Martin Baran, Đorđe Čotra, Adam Kokoszka, Igor Morozov, Sebastian Olczak, Adam Pazio, Wojciech Szymanek, Aleksandar Todorovski, Jakub Tosik.
  • pomocnicy: Mateusz Gliński, Tomasz Hołota, Jacek Kiełb, Krzysztof Kopciński, Vytautas Lukša, Mateusz Michalski, Łukasz Piątek, Miłosz Przybecki, Konrad Wrzesiński, Paweł Wszołek.
  • napastnicy: Władimir Dwaliszwili, Daniel Gołębiewski, Łukasz Teodorczyk.

Do Turcji nie polecą na pewno dwaj młodzi bramkarze „Czarnych Koszul” Dominik Budzyński Michał Olczak. Budzyńskiego klub chce wypożyczyć. Ostatnio golkiper przebywał na testach w GKS-ie Bełchatów. Oprócz nich Piotr Stokowiec nie skorzysta z graczy kontuzjowanych  Yahiyi Diemé i Dimitrije Injaca.  Stokowiec skreślił testowanego w meczu z Podbeskidziem Antonio Michajłowa.

Szansę na wyjazd ma jeszcze Daniel Ciach, który z powodu problemów związanych z paszportem nie mógł pojechał teraz z drużyną.

W późniejszym terminie dojadą kadrowicza – Igor MorozovŁukasz Teodorczyk Paweł Wszołek.

Źródło: własne / ksppolonia.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Cztery sparingi w Turcji. Ciach ma jeszcze szansę?

  1. Czegoś nie rozumiem. Klub wywala ciężkie pieniądze na zagraniczne zgrupowanie, a na nie nie leci trzech kluczowych zawodników. Może dolecą w drugiej połowie lub pod koniec zgrupowania. Gdzie tu sens i logika ?
    Nie słyszałem, aby np. Borussia leciała na zgrupowanie, a kilku jej ważnych graczy poleciało na zgrupowanie swoich kadr.
    A co nasze tuzy będą z kadrą robić w Hiszpanii ? Posiedzą w luksusowym ośrodku, rano trochę pobiegają, trochę popływają w basenie hotelowym, porozciągają się, lekko pokopią na trawie i zagarają kilka minut, bąź nawet tego nie z jakimiś ogórkami. Przyjdzie do drugiego, ważniejszego meczu to pewnie nawet na ławce się nie zmieszczą. Bo Teo Lewego wygryzie ze składu ? A Wszołek Błaszczykowskiego, Obraniaka, czy Mierzeja ? Wolne żarty.

Dodaj komentarz