Sparing: Polonia pokonała Dolcan

W meczu sparingowym rozegranym w Milanówku ekstraklasowa Polonia Warszawa wygrała z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki 2:1 (1:0). Piotr Stokowiec sprawdził w potyczce Martina BaranaVytautasa Lukšę, Igora Morozova i Jewhena Radionowa oraz Krzysztof Kopcińskiego ze Znicza Pruszków.

Bramki dla „Czarnych Koszul” strzelili zawodnicy, którzy jesienią reprezentowali barwy klubu. W 34. minucie Polonia objęła prowadzenie. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka trafiła do Miłosza Przybeckiego, który nie miał problemów z gbltakowaniem jej z kilku metrów do bramki. W 58 minucie Mateusz Michalski po dośrodkowaniu z prawej strony trafił do bramki podwyższając prowadzenie swojej drużyny.

Podopieczni Roberta Podolińskiego zdobyli honorową bramkę w 71 minucie gry. Ekspolonista Maciej Tataj oszukał przed polem karnym Mateusza Glińskiego i po zwodzie oddał płaski strzał lewą nogą, tuż przy słupku. Dominik Budzyński nie miał szans na skuteczną interwencję.

12 stycznia 2013, 13:00 – Milanówek (boczne boisko Milanu)
Dolcan Ząbki – Polonia Warszawa 1:2 (0:1)
bramki: Maciej Tataj 72 – Miłosz Przybecki 35, Mateusz Michalski 59

Polonia Warszawa: (I połowa) Sebastian Przyrowski – Aleksandar Todorovski, Igor Morozov, Adam Kokoszka, Đorđe Čotra – Vytautas Lukša, Adam Pazio, Tomasz Hołota, Łukasz Piątek, Miłosz Przybecki – Daniel Gołębiewski. (II połowa) Dominik Budzyński – Sebastian Olczak, Wojciech Szymanek, Martin Baran, Siergiej Golatkin – Krzysztof Kopciński, Borys Rusak, Mateusz Gliński, Mateusz Michalski, Konrad Wrzesiński – Jewhen Radionow.

Źródło: Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]