Tag: Szymon Kobusiński

Polonia przegrywa z Unią Skierniewice w sparingu „wyrównawczym”
Podopieczni Rafała Smalca udali się dziś w delegację do Skierniewic, celem rozegrana sparingu wyrównawczego (dla zawodników, którzy nie grali lub weszli na zmianę w konfrontacji ze Zniczem Pruszków), ostatecznie przegrywając z trzecioligową Unią Skierniewice 1:2. Honorowe trafienie dla „Czarnych Koszul” zaliczył Szymon Kobusiński, z kolei jedną z bramek dla rywali zdobył kilkukrotnie przymierzany w przeszłości do Polonii napastnik – Kamil Sabiłło. Continue reading „Polonia przegrywa z Unią Skierniewice w sparingu „wyrównawczym”” →
Polonia wygrywa z Lechią Tomaszów Mazowiecki na finał przygotowań do sezonu
W drugim dzisiejszym sparingu „Czarne Koszule” pokonały występującą w grupie pierwszej III ligi Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:0. Warto odnotować, że pierwszym składzie Polonii na to spotkanie wystąpił awizowany przez nas wczoraj Bartłomiej Poczobut, a premierowe trafienie w czarnym trykocie zaliczył Ernest Terpiłowski. Continue reading „Polonia wygrywa z Lechią Tomaszów Mazowiecki na finał przygotowań do sezonu” →
Polonia wygrywa w sparingu z Pogonią Siedlce. Dublet Zjawińskiego!
W drugim letnim meczu kontrolnym, zespół „Czarnych Koszul” pokonał na wyjeździe beniaminka Betclic I ligi Pogoń Siedlce 3:2. Dwa premierowe trafienia dla Polonii zaliczył pozyskany z Lechii Gdańsk Łukasz Zjawiński. Szczegóły w rozwinięciu newsa. Continue reading „Polonia wygrywa w sparingu z Pogonią Siedlce. Dublet Zjawińskiego!” →
Kobusiński zostaje w Polonii
Potwierdziły się nasze ostatnie doniesienia – Szymon Kobusiński zostaje w Polonii. Napastnik, który w zeszłym sezonie był wypożyczony do naszego klubu, podpisał dwuletni kontrakt z „Czarnymi Koszulami”. Continue reading „Kobusiński zostaje w Polonii” →
Kobusiński jednak pozostanie przy K6?
Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że Szymon Kobusiński, który w minionym sezonie był najskuteczniejszym napastnikiem „Czarnych Koszul”, opuści klub. Wszystko wskazuje na to, że „Kobus” może jednak pozostać przy K6… Continue reading „Kobusiński jednak pozostanie przy K6?” →
Podsumowanie statystyczne sezonu 2023/2024
Nasi piłkarze za chwilę wracają do treningów przed nowym sezonem I ligi, czas więc zamknąć temat minionego sezonu, prezentując jego statystyczne podsumowanie. Zapraszamy do rozwinięcia newsa. Continue reading „Podsumowanie statystyczne sezonu 2023/2024” →
Kobusiński powróci do Lubina?
W świetle wczorajszej plotki odnośnie braku przedłużenia umowy Pawła Tomczyka niewesoło robi się w polonijnej ofensywie. „Czarne Koszule” jesienią raczej nie skorzystają z usług swojego najskuteczniejszego strzelca, Szymona Kobusińskiego, który według naszych źródeł wraca do Zagłębia Lubin. Continue reading „Kobusiński powróci do Lubina?” →
Stal pokonana, I liga utrzymana!
W ostatniej kolejce nasza drużyna nie zawiodła. Polonia szybko wyszła na prowadzenie, ale jeszcze w pierwszej połowie Stal wyrównała. Na szczęście w drugiej części „Czarne Koszule” zdołały odpowiedzieć i wygrały 2:1. Obie bramki strzelili wychowankowie – Bartosz Biedrzycki i Krzysztof Koton. Continue reading „Stal pokonana, I liga utrzymana!” →
Zapowiedź: Stal Rzeszów – Polonia Warszawa
W niedzielę ostatnia kolejka I ligi. Wszystkie mecze rozpoczną się o 15:00. Nasz zespół zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Wygrana zapewni polonistom utrzymanie. Jeśli „Czarne Koszule” nie zdobędą 3 pkt., muszą liczyć, że Wisła Płock nie przegra z Resovią. Continue reading „Zapowiedź: Stal Rzeszów – Polonia Warszawa” →
Polonia wyszarpała remis z Odrą w samej końcówce
Niestety „Czarne Koszule” nie wykorzystały okazji, aby dzisiaj zapewnić sobie utrzymanie w I lidze. Polonia tylko zremisowała, ale trzeba ten punkt docenić. Polonia przegrywała od 2 minuty, ale zdołała wyrównać w 90 minucie. Punkt ma znaczenie. Oznacza, że Wisła Płock ma pewne baraże, jeśli pokona Resovię. Do tego Resovia utrzyma się w lidze tylko wtedy, jeśli pokona Wisłę Płock. Continue reading „Polonia wyszarpała remis z Odrą w samej końcówce” →
Polonia przegrała na własnym stadiony po raz kolejny, tym razem z Górnikiem Łęczna
Niestety poloniści kolejny raz zawiedli. Nasz zespół przegrał 0:2 z Górnikiem Łęczna. Rywale prowadzili do przerwy 0:1, a na początku drugiej części podwyższyli prowadzenie. Porażka mogła być wyższa, ale goście nie wykorzystali kilku dobrych okazji. Bramkarz rywali był natomiast właściwie cały mecz bezrobotny. Continue reading „Polonia przegrała na własnym stadiony po raz kolejny, tym razem z Górnikiem Łęczna” →
Tylko remis z Termalicą, która 45 minut grała w dziesiątkę
Niestety tylko remisem zakończył się wyjazdowy mecz Polonii z Termalicą. Rywal co prawda pierwszy wyszedł na prowadzenie, ale w końcówce pierwszej połowy Polonia wyrównała, a Termalica obejrzała czerwoną kartkę. Druga połowa zaczęła się od bramki Polonii, ale potem nasz zespół kompletnie się pogubił i stracił prowadzenie. Continue reading „Tylko remis z Termalicą, która 45 minut grała w dziesiątkę” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

