Kategoria: Kibice

Fani świętowali 110-lecie Polonii w centrum
Kibice Polonii z grupy „Ultras Enigma” w ramach świętowania obchodów 110-lecia „Czarnych Koszul” zaznaczyli swoją obecność na Rondzie Dmowskiego. Continue reading „Fani świętowali 110-lecie Polonii w centrum” →
SPPW prosi klub o zmianę godzin meczów z rezerwami Legii, Pelikanem i Wikielcem
W związku z szeroko zakrojoną akcją zapraszania juniorów Polonii na III-ligowe mecze I zespołu oraz w związku z wyznaczeniem przez Polonia Warszawa S.A. jesiennych meczów o bardzo późnych porach SSPW „Czarne Koszule” zwróciło się do klubu o zmianę terminów trzech jesiennych spotkań – czytamy na kibicowskim fan page’u Polonii. Continue reading „SPPW prosi klub o zmianę godzin meczów z rezerwami Legii, Pelikanem i Wikielcem” →
Trwa zbiórka na obchody 110-lecia Polonii
Grupa Ultras Enigma przypomina o prowadzonej zbiórce pieniężnej na obchody 110-lecia Polonii. Continue reading „Trwa zbiórka na obchody 110-lecia Polonii” →
Fani z jasnym przekazem: Tylko awans!
O tym, że oczekiwania na ten sezon są dość jasne nie trzeba nikogo przekonywać. Fani Polonii odwiedzili dziś trenujących na Marymoncie piłkarzy i przekazali im, że w tym sezonie liczy się tylko awans do II ligi. Continue reading „Fani z jasnym przekazem: Tylko awans!” →
Zbiórka na obchody 110-lecia. Gadżety na Polonia – Świt
W najbliższą sobotę, na meczu Polonia – Świt Nowy Dwór Mazowiecki, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na obchody 110-lecia Polonii Warszawa. Godne świętowanie wymaga dużych nakładów finansowych, dlatego mamy nadzieję, że nikt nie będzie omijał puszki „Ultras Enigmy”. Continue reading „Zbiórka na obchody 110-lecia. Gadżety na Polonia – Świt” →
Juniorzy idą na mecz seniorów!
Z inicjatywy kibicowskiej, w kooperacji z Polonia Warszawa S.A., rusza akcja biletowa „Juniorzy idą na mecz seniorów!”. Przed każdym meczem u siebie cała akademia Akademia Piłkarska MKS Polonia Warszawa oraz Akademia Polonii Warszawa S.A. otrzyma imienne bilety, które wręczone zostaną przez zawodników Polonii. Continue reading „Juniorzy idą na mecz seniorów!” →
Fani i klub odnowili krzesełka na K6
Z inicjatywy kibicowskiej, Ultras Enigma, SSPW „Czarne Koszule” oraz Polonia Warszawa S.A. wykonali dzisiaj wspólnie kawał dobrej roboty. Continue reading „Fani i klub odnowili krzesełka na K6” →
Ponad tysiąc kibiców na pierwszym meczu przy K6
Mimo nieudanego startu sezonu w Skierniewicach, kibice licznie zjawili się na pierwszym meczu przy Konwiktorskiej 6. Według klubu, na trybunach stadionu przy K6 znajdowało się 1200 osób. Continue reading „Ponad tysiąc kibiców na pierwszym meczu przy K6” →
Po pierwszym meczu prawie 600 sprzedanych karnetów
Grupa „Ultras Enigma” poinformowała o aktualnej ilości sprzedanych karnetów. Stan na wczoraj na godzinę 19:11 wyniósł 594. Prawie 600 karnetów jest dość dużym sukcesem zważywszy na ostatnie dość przeciętne lata. Karnety można nadal nabywać. Continue reading „Po pierwszym meczu prawie 600 sprzedanych karnetów” →
Enigma zaczyna zbiórkę na 110-lecie Polonii
Pierwszy mecz u siebie w nowym sezonie. Grupa „Ultras Enigma” rozpoczyna wielką zbiórkę na obchody 110-lecia Polonii Warszawa. Już we wrześniu zobaczycie pierwsze efekty, dlatego mamy nadzieję, że zaufacie nam kolejny raz angażując się w zbiórki. Continue reading „Enigma zaczyna zbiórkę na 110-lecie Polonii” →
Do celu 12 karnetów. Mobilizacja trwa!
Grupa „Ultras Enigma” informuje, że klub sprzedał już 488 karnetów. Do zakładanego limitu 500 karnetów brakuje niewiele. Zachęcamy! Continue reading „Do celu 12 karnetów. Mobilizacja trwa!” →
Enigma zwiększa cel mobilizacji do 500 karnetów
Na ten moment sprzedanych zostało 400 karnetów. Pierwszy cel i pobicie liczby z poprzedniego sezonu (263) został zrealizowany już pierwszego dnia mobilizacji kibicowskiej. Continue reading „Enigma zwiększa cel mobilizacji do 500 karnetów” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

