Autor: Kwikster
Stomil i Motor w finale baraży o I ligę
Odbyły się półfinały baraży o grę w I lidze. Finał po zwycięstwie z Wisłą Puławy wywalczył Stomil Olsztyn (3:1) oraz Motor Lublin, który po dogrywce pokonał Kotwicę Kołobrzeg (2:1). Continue reading „Stomil i Motor w finale baraży o I ligę” →
Koton i Tomczyk na rok dłużej w Polonii!
Jak udało nam się ustalić dwaj kluczowi zawodnicy Polonii – Krzysztof Koton i Paweł Tomczyk nadal będą mieli okazję cieszyć fanów „Czarnych Koszul”. Continue reading „Koton i Tomczyk na rok dłużej w Polonii!” →
Smalec ekspertem TVP Sport przed barażami
Jak podał klub za pośrednictwem swoich social mediów – trener Rafał Smalec będzie dziś ekspertem w studiu TVP Sport przed meczami barażowymi eWinner 2. Ligi! Continue reading „Smalec ekspertem TVP Sport przed barażami” →
Gorąca atmosfera na K6
Przekazujemy apel grupy „Ultras Enigma” do wszystkich, którym atmosfera na trybunach na Polonii nie jest obojętna! Jak wszyscy wiemy, piękno futbolu tworzą kibice! Continue reading „Gorąca atmosfera na K6” →
Radaszkiewicz odchodzi z Polonii. Kolejny Radziński?
Maciej Radaszkiewicz odchodzi z Polonii Warszawa. Radaszkiewicz trafił do Polonii z ŁKS-u Łódź w lutym, ale przez problemy zdrowotne nie wystąpił w żadnym spotkaniu ligowym. Continue reading „Radaszkiewicz odchodzi z Polonii. Kolejny Radziński?” →
Subiektywnie o Polonii #8
Pojawił się 8. odcinek podcastu Subiektywnie o Polonii. Tym razem gościem kanału był Maciej Kowalski-Haberek. Zawodnik Polonii opowiedział o swoich początkach na Dolnym Śląsku, przygodzie za granicą oraz sezonie w Polonii. Zapraszamy na platformy. Continue reading „Subiektywnie o Polonii #8” →
Piątek na testach w Widzewie Łódź
Jak informuje profil akademii Spółki Gabriel Piątek został zaproszony na testy do akademii Widzewa Łódź. Gabriel trenuje z drużyną U-19. Continue reading „Piątek na testach w Widzewie Łódź” →
Weszło! o tym jak Polonia po raz kolejny uciekła z własnego pogrzebu
Zainteresowanie mediów ogólnopolskich rozkręca się. Po latach posuchy niektórzy giganci wracają do publikowania artykułów, wywiadów i reportaży z K6. Temat Polonii podchwycił ostatnio portal Weszło!, który opisuje jak „Czarne Koszule” będąc na skraju bankructwa wróciły do I ligi. Continue reading „Weszło! o tym jak Polonia po raz kolejny uciekła z własnego pogrzebu” →
Wisła Kraków i Stal Rzeszów pozostaną w I lidze
Poznaliśmy kolejne dwa zespoły, które dołączą do obsady I ligi w sezonie 2023/24. Na wskutek porażek w meczach barażowych o Ekstraklasę z gry wypadły Wisła Kraków (uległa Puszczy Niepołomice 1:4) i Stal Rzeszów (przegrała 0:2 z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza). Continue reading „Wisła Kraków i Stal Rzeszów pozostaną w I lidze” →
Waliś i Gogół w kręgu zainteresowań Polonii?
Jak podaje Maksymilian Dyśko z „Głosu Wielkopolskiego” Patryk Gogół i Patryk Waliś z Lecha Poznań są w kręgu zainteresowań Polonii Warszawa. Continue reading „Waliś i Gogół w kręgu zainteresowań Polonii?” →
Kowalski-Haberek zostaje przy K6
Kolejne przedłużenie kontaktu! Maciej Kowalski-Haberek będzie nadal reprezentował barwy Polonii. Jego kontrakt potrwa do 30 czerwca 2025 r. Continue reading „Kowalski-Haberek zostaje przy K6” →
Bajdur na dłużej w Polonii
Klub nie zwalnia tempa. Po informacji o rozstaniach poinformował o przedłużeniu kontraktu z Michałem Bajdurem. Continue reading „Bajdur na dłużej w Polonii” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

