Gorąca atmosfera na K6

Przekazujemy apel grupy „Ultras Enigma” do wszystkich, którym atmosfera na trybunach na Polonii nie jest obojętna! Jak wszyscy wiemy, piękno futbolu tworzą kibice!

O naszej ostatniej oprawie było głośno nie tylko w Polsce, ale również i na świecie. To nie było jednak nasze ostatnie słowo. Przed nami pierwsza liga. Mamy głowy pełne pomysłów na widowiskowe oprawy, ale potrzebujemy waszego wsparcia!

W tym miejscu pragniemy zaapelować do wszystkich osób, które doceniają naszą pracę. Po zliczeniu zrzutki oraz zbiórek na ostatnich dwóch meczach, jesteśmy na minusie około 6.000 zł.

Żeby uwidocznić koszty jakie ponieśliśmy, poniżej wymienimy kilka rzeczy, na które zostały przeznaczone dotychczas zebrane pieniądze:

  • oprawa na mecz z Olimpią Elbląg,
  • oprawa na mecz z Motorem Lublin,
  • druga oprawa na mecz z Motorem Lublin, której nie mieliśmy możliwości zaprezentować przez osoby wiadome. Była to oprawa nawiązująca do awansu, ale mamy nadzieję, że uda nam się ją w jakiś sposób zaprezentować w pierwszej lidze,
  • cegiełki na mecz z Olimpią i Motorem,
  • podziękowania dla Krystiana (szalik, plakat w ramie, transparent),
  • organizacja Dnia Dziecka.

Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę, ale tak jak napisaliśmy powyżej, trochę brakuje, żeby wyjść na zero.

Wierzymy że każdy, kto docenia naszą pracę, wpłaci tyle, ile będzie w stanie.

Bez was opraw i akcji, które organizujemy, nie będzie. Dzięki waszemu wsparciu trybuny na meczach Polonii mogą żyć i wyglądać widowiskowo!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz