Już za 5 dni odbędzie się dla naszej Polonii najważniejszy mecz od wielu lat! Na to spotkanie po blisko 5 latach otwarta została trybuna „Kamienna”.

Po pierwszym dniu sprzedaży/wymiany karnetów wejściówki na „Kamienną” posiada już 317 osób!
Grupa „Ultras Enigma” zachęca do nakręcania dalej znajomych i tego, żebyśmy obowiązkowo widzieli się na „Kamyku”!
Informacje:
- Przypominamy, że bilety kupujemy na sektory D-J.
- Bilety dostępne tutaj
- Przypominamy również, że osoby które posiadają karnet na ten sezon, a chcą wymienić go na bilet na Kamienną muszą wypełnić formularz [link]
Wiemy, że zdarzają się pomyłki i kupujecie bilety na Trybunę Główną. Taki bilet możecie zwrócić i wymienić go na bilet na Kamienną.
Nie czekajcie na ostatnią chwilę, bo zapowiadają się ogromne kolejki.
Razem po AWANS!

1 kolejka
1/2 finału baraży


Jak chcą zapełnić całą Kamienną skoro bilety są dostępne tylko na sektory D-J?
Jak tylko będzie taka potrzeba beda otwarte kolejne sektory.
Druga sprawa ze przyjemniej 4 roczniki Akademii wybieraja sie na Kamienną i sporo miejsc jest w blokadzie
Super, dzieki za info, ja ze swojej strony namawiam znajomych, trzeba zapelnic Kamienna! 🙂
Trybuna główna ma oznaczenie od A do C. Kamienna od D do J. I wszystko jasne.
Właśnie o to chodzi, że Kamienna ma sektory A-M…