Górecki pożegnał się z Polonią

Po pożegnaniu Grzegorza Lecha pojawił się kolejny post pożegnalny. Dziś za pośrednictwem Instagrama z Polonią pożegnał się także Marcin Górecki, który w sztabie szkoleniowym pełnił funkcję fizjoterapeuty. 

Marcin Górecki, Karol Grzejszczak

2 lata
68 ligowych spotkań ⚽️
2 półfinały baraży 🥹
5 spotkań pucharowych 🏆
Niezliczone godziny spędzone na pracy, pomocy i staraniach, aby być najlepszą wersją samego siebie 🤞🏼 Każda historia się kiedyś kończy, moja kończy się po dwóch sezonach. Bywały lepsze i gorsze momenty, ale na pewno zabieram ze sobą dużo nauki, wspomnień, wiedzy i doświadczeń, które zostaną ze mną na całe życie. Dziękuję wszystkim, którzy towarzyszyli mi w tej drodze 🤝🏼 Walczcie o swoje i pozdrówcie kogo uważacie ✌🏼

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Górecki (@mg__fizjo)

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz