Wieczysta Kraków wygrała z Chrobrym Głogów (2:1) w finale tegorocznych baraży i to ona obok Wisły Kraków i Śląska Wrocław zagra w przyszłym roku w Ekstraklasie.

To już drugi rok gdy Polonia odpada ze zwycięzcą baraży… Rok temu analogicznie sprawa wyglądała z Wisłą Płock.

1 kolejka
1/2 finału baraży


Tak więc w ekstraklasie będą grały aż trzy drużyny z Krakowa. Kraków-Warszawa 3:1. Wstyd dla stolicy.
Ale dobrze, że akurat Wieczysta, bo to pokazuje Prezesowi, że potrzeba kasy na awans. Gdyby Chrobry awansował, to mógłby podawać ich jako przykład, że bez wielkiej kasy też się da.