Canal+ Sport wspomina w dłuższym materiale video derby Warszawy 2010, kiedy to Polonia rozgromiła Legię 3:0, a wszystko po pięknych bramkach: Bruno Coutinho, Euzebiusza Smolarka i Adriana Mierzejewskiego.

Canal+ Sport wspomina w dłuższym materiale video derby Warszawy 2010, kiedy to Polonia rozgromiła Legię 3:0, a wszystko po pięknych bramkach: Bruno Coutinho, Euzebiusza Smolarka i Adriana Mierzejewskiego.

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Chcesz zarejestrować się na portalu? Wyślij nam login na mail. Zrobimy to za Ciebie!
1 kolejkaPuszcza Niepołomice vs Polonia Warszawa 25/26.07.2026 r., g. ?? |
1/2 finału barażyWieczysta Kraków 3:2 Polonia Warszawa |
źródło: 90minut.pl
20 - Zjawiński;
8 - Dadok;
5 - Durmuş;
4 - Gnaase, Skrabb;
3 - Vega;
2 - Kostorz, Szur, Wojciechowski;
1 - Bajdur, Poczobut, Salihu, Vasin;

Jakim cudem tą drużyna nie zdobyła mistrzostwa Polski to ja nie wiem. Znaczy wiem, ale patrząc na ten skład, na trenera i na pełne trybuny. Ech
Dobre. Jak mogła zdobyć mistrzostwo drużyna, która miała czterech trenerów w ciągu jednego sezonu. Przypadkowych zawodników, bez ładu i składu. Jak potrzebujemy lewego to kupujemy prawego pomocnika…
Historia chyba nie zna takiego przypadku, przynajmniej w poważnych ligach.
Ale mecz jeden z tych których się nie zapomina.
BTW wczoraj był sparing, wygraliśmy 4:1.
https://gksbelchatow.com.pl/2024/09/__trashed/